dr n. med. Jerzy Oleszkiewicz

Laryngolog

Wybitny specjalista. W sytuacjach gdy inni lekarze rozkładają ręce, dr Oleszkiewicz potrafi postawić właściwą diagnozę i wdrożyć skuteczne leczenie. Chodzę do Niego od 10 lat, od momentu gdy uratował życie mojemu 6-cio miesięcznemu synkowi. Dodatkowym wielkim plusem jest niewygórowana cena za wizytę a także dostępność praktycznie cały czas.

U dr. Oleszkiewicza leczę siebie i swoje dzieci od lat. Bardzo wiele razy przekonałam się, że jego diagnoza jest zawsze trafna. Nigdy się nie pomylił. Mało tego -naprawia błędy lekarzy z przychodni rejonowej, które dla odmiany prawie zawsze są błędne. Poświęca pacjentowi baaardzo baardzo wiele uwagi. Bada zawsze komleksowo. Nawet jak pacjent skarży się wyłącznie na ból brzucha -doktor i tak zbada także gardło, uszy, osłucha itd. Przeciwieństwo lekarzy z przychodni. Doktor Oleszkiewicz jest naszym miejscowym aniołem stróżem i niech pomaga nam jak najdłużej. Lekarz z powołania. Takiego specjalistę polecę każdemu. A koszt wizyty?? Chyba najniższy z możliwych. Nie znam lekarza, który od lat przyjmuje za taką stawkę-nie zwiększając jej ani o złotówkę od lat. A niejednokrotnie rezygnuje z przyjęcia zapłaty w ogóle. Panie Doktorze -kochamy Pana.

nie ma sensu żebym powielał opinie które są już zawarte w innych komentarzach po prostu podpisuje się pod nimi obydwoma rękami. Super Lekarz , jestem wdzięczny osobie która mi go poleciła . Jedyną jego wadą jest to że nie potrafi się skopiować w bardzo wielu egzemplarzach aby było można obsadzić każdą placówkę medyczną w tym kraju takim właśnie lekarzem. Pierwszy lekarz z prawdziwego powołania jakiego poznałem { nie liczę tych z "Leśnej Góry"). Gorąco wszystkim polecam

Od niedawna jesteśmy pacjentami Pana Doktora i z czystym sercem mogę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam tak dobrego, otwartego i zaangażowanego lekarza. Koszt wizyty jest bardzo niski ale nawet gdybym musiała wydać majątek to i tak nie zrezygnowałabym z wizyt u Pana Doktora, jako jedyny z wielu pomógł mojej córeczce za co jestem mu bardzo wdzięczna. Polecam

Lekarz godny poleceniu, który potrafi postawić odpowiednią diagnozę i co za tym idzie wdrożenia odpowiedniego leczenia, który daje rezultaty bardzo szybko. Dr Oleszkiewicz jest osobą konkretną, zdecydowaną, pewną swej diagnozy oraz bardzo- podkreślam- bardzo dobrym lekarzem. Podchodzi indywidualnie do pacjenta i nigdy nie odmówi pomocy nawet w śodku nocy, czy w święta. Dzięki Panu dr moja mała córeczka jest znami, a nie wiem co by się stało jakbym do niego nie trafiła(lekarz I-go kontaku w ten sam dzien nie rozpoznał choroby).Jest jedynym lekarzem dziecięcym, któremu zaufałam i polecę innym rodzicom.

Polecam!!! Pomógł bardzo mojemu synkowi, kiedy nikt nie wiedział co mu dolega. Jest bardzo dobrym lekarzem z życiowym podejściem i ogromnym doświadczeniem. Mam pełne zaufanie do Pana Doktora. Oby więcej było takich lekarzy. Rozpoznała dwie dolegliwości bez żadnej pomyłki i błądzenia, jak to było w przypadku innych lekarzy. Wiedział co dolega dziecku po przeprowadzeniu wywiadu i zbadaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc.

Czasu poświęca tyle jak by to była towarzyska wizyta. Kompetentny, konkretny, nie zadufany. A, że czasem trochę krzyknie to nie z zadufania czy wieku, ale chęci dogłębnego i dobitnego uświadomienia popełnionych błędów przez pacjenta oraz jego dotychczasowych lekarzy jak i poinformowania o zagrożeniach wynikających z nie zastosowania się do Jego zaleceń. 5 to za mało dajemy 7:)

100% satysfakcji,od 2 miesięcy mam nawracające infekcje i dopiero dr Oleszkiewicz powiedział że to zapalenie ucha zewnętrznego.Przejął sie też jako jedyny naszym 2 letnim synkiem który ma nawracające zapalenia uszu.Jestem bardzo zadowolona że na Niego trafiliśmy.ola

Uważajcie! Nie polecam tego lekarza kiedyś może i był dobry dziś już nie te lata i nie ten wzrok! Nasza córka przez nie go zbyt późno wylądowała w szpitalu (zapalenia ucha a w wyniku złego leczenia zapalenie wyrostka sutkowatego)i teraz po zabiegu operacyjnym ma długotrwałe leczenie. Mieliśmy do niego ogromne zaufanie gdyż wiele osób go polecało jako specjalistę laryngologa niestety okazała się, że nie skierował nas do szpitala kiedy powinien. Już na pierwszej wizycie powinien szybko nas wysłać do szpila, na drugiej kazał odstawić antybiotyk żeby organizm sam zwalczył opuchliznę wokół ucha! Szok, że takie polecenia wydaje doświadczony lekarz!!! Leczył zwykłym antybiotykiem a później kazał go odstawić mimo iż choroba nie ustąpiła do końca ! W szpitalu na Niełańskiej w Warszawie lekarze byli bardzo zszokowani leczeniem tego lekarza! Stanowczo nie polecam - Michał Woźniak

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

Zawsze jest postawiona właściwa diagnoza.Bardzo niska cena za wizytę :).

Wciąż poszukujesz "Laryngolog "?

Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
ul. Poprzeczna 17/72