lekarz Jerzy Szebiotko

62-040 Puszczykowo Kwiatowa 3a

Tel: 61 819 45 37
Kom: 602 778 062
62-040 Puszczykowo Kwiatowa 3a

Nie wiem jak jest u tego człowieka na wizycie prywatnej (LEKARZEM NIE MOGE GO NAZWAĆ) ale jeśli chodzi o NFZ to tragedia. Wizyta trwa kilka minut, bez możliwości opowiedzenia o swoich dolegliwościach. Ogląda tylko rezonans i daje do zrozumienia, że wizyta już się zakończyła. Ten człowiek nie powinien przyjmować w szpitalu!!!

Pan doktor Szebiotko to,, Bardzo Dobry lekarz'' mój dziadek przeszedł ciężką operację kręgosłupa w sierpniu 2022 jest wdzięczny za wspaniale zoperowany kręgosłup oraz nie odczuwalny bol który miał przed operacją. Pozdrawiam

Pan Jerzy Szczebiotko operował mi kręgosłup lędźwiow pod koniec lipca 2022r.Obecnie czuję się bardzo dobrze nie doszło do żadnych komplikacji , ból po operacji był na tyle mały że środki przeciwbólowe były wogóle niepotrzebnego. Tego samego dnia samodzielnie chodziłem a po tygodniu mój chód był już całkowicie normalny i płynny.lekarz bardzo miły, przystępny i chętnie odpowiada na pytania . Dlatego dziękuję za wszystko i polecam .

Dlatego dziękuję za wszystko i polecam .

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Wykonał moja operacje kręgosłupa lędźwiowego po której mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Bardzo miła obsługa szpitala, lekarz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Wszystko starannie tłumaczył. Polecam.

Aktualnie jestem po operacji na NFZ.Dzieki Doktorowi i jego doskonałej,profesjonalnej opiece czuje się bardzo dobrze. Trafiłem w ręce profesjonalnego specjalisty.Czas przygotowań do operacji lekarz nie pozostawił mnie bez opieki.zawsze mogłem liczyć na pomoc prawdziwego profesjonalisty.Polecam lekarza

Mam na imię Łukasz pan dr Szczebiotko operował mi kręgosłup na odcinku lędźwiowym . Od razu pozbyłem się bólu , znakomity specjalista jak również człowiek . Dba o swoich pacjentów, jest konkretnym fachowcem BARDZO POLECAM

Witam. Jestem po operacji kręgosłupa u dr Szebiotko. Doktor obejrzał plytke, zbadal, po czym wszystko wytlumaczyl. Goraco polecam tego lekarza. Czlowiek o złoty sercu.

Mąż zachorował na rwę kulszową w czasie pandemii. Po miesiącu życia w ciągłym bólu i braku pomocy ze strony lekarzy trafiłam do dr Szebiotko. Po dwóch tygodniach od wizyty mąż jest już po operacji kręgosłupa lędźwiowego w szpitalu, w Puszczykowie. Przed nami trudny czas rekonwalescencji, ale dzięki doktorowi wierzymy, że będzie lepiej. Dziękuję doktorze za szybką reakcję i pomoc w tym trudnym czasie. Polecamy z całego serca, idealny neurochirurg że świetnym podejściem do pacjenta. Dziękuję!

Dla mnie dramat. Wizyta trwała mniej niż minutę, na oględziny rezonansu poświęcił około 20 sekund (opis zwyrodnień zajmuje całą stronę) cały czas wykonując telefon. Po czym stwiedził, że nie nadaję się do operacji i mam wyjść. Jak próbowałem zadać jakiekolwiek pytanie popędzał mnie i powtarzał, że mam wołać następnego pacjenta. Jak żyć w takim kraju gdzie są tacy "specjaliści". NIE POLECAM!

Jestem niezmiernie wdzięczny Panu Doktorowi .U innych lekarzy to było podleczanie na trochę . A tu trafna decyzja o operacji ,ból ustał czuję jedynie plasterek na gojącej się ranie ok.6cm na lędźwiowym . Lekarz który potrafi porozmawiać i pomóc w bólu .