Neurochirurg Puszczykowo

Puszczykowo

Jestem bardzo zadowolony z szybkiego przyjęcia do szpitala w Puszczykowie przez Pana Piotra Borowskiego. Drugi dzień po operacji pokazano mi jak wstawać i się poruszać. Bol po operacji ustal.Na oddziale neurochirurgii pielęgniarki bardzo mile i uprzejme, o nic nie trzeba było sie prosić tylko same wiedziały co pacjentowi potrzeba.

Opinia dodana przez: Maurycy Kamiński

Specjalistyczny Prywatny Gabinet Neurochirurgiczny
Kwiatowa 3a
62-040 Puszczykowo

Bardzo dobry lekarz. Rewelacyjny w swoim fachu i godny polecenia!:). W lipcu miałam zabieg i nadal czuję się świetnie.

Opinia dodana przez: Patrycja

Szpital w Puszczykowie im. Prof. S. T. Dąbrowskiego S.A.
Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Doktora. Fachowy a do tego skromny. Chciałabym spotkać więcej takich lekarzy na swojej drodze. POLECAM

Opinia dodana przez: anonim

Puszczykowo

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Po operacji czuję się bardzo dobrze, nie drętwieje mi już lewy bark i ręka i nie odczuwam bólu.
Wszystko przebiegło tak jak lekarz mówił, gdybym miała jeszcze raz zadecydować ponownie wybrałabym doktora Kocura.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Doktor faktycznie nie należy do wylewnych osób i jest bardzo bezpośredni za co otrzymał tu wiele negatywnych opinii, ja natomiast oceniam jego wiedzę i fachowość, które są na najwyższym poziomie.
Z podziękowaniem M.Ś.

Opinia dodana przez: Mirosława