lekarz Jerzy Waliłko

Lekarz rodzinny

To Chodząca Wszechnica wiedzy lekarskiej w każdym tego sformułowania aspekcie. Człowiek pełen empatii mający czas na porady i leczenie pacjenta o każdej porze. Można tylko podziękować że mam to szczęście leczyć się u Pana Doktora.

Nie polecam. Niestety podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia, same umiejętności zależne od dnia i humoru.

Lekarz o nieprzecietnych umiejetnosciach,bardzo duza wiedza medyczna,a co rownie wazne bardzo dobry czlowiek,potrafi zaproponowac tansze wymienniki lekow ,proponuje najnowsze leki o ktorych inni lekarze nieraz nieslyszeli.Bardzo polecam!!!!!

Lekarz jakich malo,leczy z powolania,ma niesamowita wiedze ktora ciagle poszerza!Kazdy przypadek traktuje indywidualnie.Doktor nauk medycznych laryngolog zle zdiagnozowal chorobe i dr Walilko wyratowal mnie z opresji.WSPANIALY ODDANY LEKARZ

Lekarz Jerzy Waliłko jest bezsprzecznie godnym polecenia profesjonalistą z wielu powodów. Wykazuje się ogromną wiedzą co przekłada się na właściwe diagnozowanie i leczenie. Oczywiście prowadzi to do poprawy zdrowia pacjenta i wyleczenia. Jego zdolność obszernego spojrzenia na stan zdrowia przyczynia się do postawienia właściwej diagnozy z którą inni lekarze, specjaliści mieli ( i mają nadal ) problemy. Ponadto, w trosce o dobro pacjenta jest lekarzem będącym praktycznie całodobowo do dyspozycji swojego pacjenta, odpowiadając na pytania czy udzielając cennych wskazówek dotyczących procesu leczenia danego schorzenia, wykazując jednocześnie przy tym niebywałą empatię. Doktora Waliłko cechuje również - niestety rzadko spotykane w środowisku lekarskim - życzliwy, ciepły, cierpliwy i nieprzedmiotowy stosunek do pacjenta. Cieszę się ogromnie, że mam możliwość bycia pacjentką doktora Jerzego Waliłko. Gorąco polecam lekarza Jerzego Waliłko który godnie pielęgnuje przesłanie etyczne przysięgi Hipokratesa wdrażając je w praktykę.

Bardzo dobry lekarz : w moim przypadku jedyny postawił trafną diagnozę i zastosował właściwe leczenie , Pomógł mi bardzo . Sympatyczny,cierpliwy , dokładny . W jego gabinecie następuje bardzo szybko bezbłędna diagnoza i przepisane leczenie . Dużo tłumaczy i dzięki temu wiem co mam robić .Dostępny . Nie słyszałam aby kiedykolwiek nie miał czasu , albo odmówił komuś pomocy .

Byłem wielokrotnie u tego lekarza . Uprzejmy , kompetentny . Doskonale komunikuje się z pacjentem . Zawsze wyjaśni wyczerpująco przyczyny choroby , działenie leków . Odpowiada na pytania . Przystępny . Trafnie diagnozuje. Mogę polecić innym na 100 %

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza. Każda wizyta kończy się odpowiednią poradą oraz ewentualnie zaopatrzeniem w listę/receptę leków do stosowania po których objawy ustępują jak ręką odjął. Wg. mnie gość ma pojęcie na temat tego co robi. Po za tym najczęściej stara się mi przepisywać te tańsze leki bo zdarzały mi się już wizyty u lekarzy, po których zakupy w aptece suszyły mój portfel do zera. U lek.Waliłko mimo tego, że zjawiam się z tymi samymi lub podobnymi objawami to za przepisane leki płacę o połowę mniej, a czasami są to różnice nawet 70-80%. Rewelacja.

Bardzo profesjonalny i miły lekarz jakiego znam z przychodni Wamed w Rzuchowej. Gdyby w całym kraju wyglądała tak służba zdrowia to było by dobrze.

Super lekarz, kompetentny, miły i przede wszystkim zaangażowany w to, co robi. Jestem naprawdę zachwycona jego podejściem do pacjenta. Rzadkość ... Z czystym sumieniem polecę każdemu :)