lekarz Jerzy Więznowski

Seksuolog

Dzięki Doktorowi nasz związek małżeński rozwija się dobrze, mieliśmy duze problemy z nawiązaniu współżycia oboje z żoną byliśmy dziewicami do ślubu i pół roku po ślubie jeszcze. Wystarczyła jedna dosłownie wizyta w Centrum na Plewiskach kilka rad, dwie tabletki i poszło! A poradził nam tę wizytę nasz Ksiądz Proboszcz, jemu też dzięki! Ala

A poradził nam tę wizytę nasz Ksiądz Proboszcz, jemu też dzięki! Ala

Jesteśmy zadowoleni z wizyt, zwłaszcza, że są efekty w postaci poprawy twardości u męża. Pan doktór zmobilizował męża do zajęcia się swoją cukrzycą. Poprawa cukrzycy bardzo pomogła mężowi w seksie. Polecamy.

Polecamy.

Poprosiliśmy o wizytę informacyjną nieodpłatną. Jesteśmy studentami,dojeżdżamy na zjazdy w weekendy z Bydgoszczy.Spotkanie z dr trwało 30 min.,zamiast uzgodnionego kwadransa,bez opłaty. Jednak zdecydowaliśmy się leczyć w tym Centrum,bo wzbudziło w nas zaufanie.Zresztą dr Fronczek z Bydgoszczy nam to zalecił...Liczymy na uratowanie naszego związku!

Poprosiliśmy o wizytę informacyjną nieodpłatną.

PAN DOKTOR WYJĄTKOWO LECI NA KASĘ! UMÓWIONA GODZINNA WIZYTA TRWAŁA 35MIN. I 200ZŁ.ZAPISAŁ LEKI, OPOWIEDZIAŁ HISTORYJKĘ O ZNAJOMYM ZAMIAST POROZMAWIAĆ O PROBLEMIE Z PACJENTEM. WYJĄTKOWY BRAK PROFESJONALIZMU!!!SZCZERZE ODRADZAM!!! SZKODA CZASU I PIENIĘDZY!!!

PAN DOKTOR WYJĄTKOWO LECI NA KASĘ!

Do Centrum Seksuologii trafiliśmy ze strony seksuologia.com Jestem w pełni zadowolona, choć wizyty nie sa tanie. Mąz otrzymał jednak zniżkę 33% za honorowe krwiodastwo co jest fajnym punktem. Polecam spokojnie. - z Konina

Do Centrum Seksuologii trafiliśmy ze strony seksuologia.com

Utraciłem pracę. Doktor wypytał, skierował na badania i wyszukał gabinet, gdzie uzyskam pomoc w ramach NFZ (w seksuologii jest to bardzo trudne).Jest to w innym mieście, ale niezbyt daleko. Za wizytę nie wziął nic! - ale poprosił o wpłatę niewielkiej sumy na fundację A.Dymnej inwalidów. Faktycznie pisze to oficjalnie na internetowej stronie gabinetu seksuologia.com Wzruszyłem się nawet.

Faktycznie pisze to oficjalnie na internetowej stronie gabinetu
seksuologia.com
Wzruszyłem się nawet.

Ciekawe czy ktorys z komentarzy jest od prawdziwego pacjenta. W ocenach i ich dyskusjach az bije autoreklama. Moze i centrum medyczne jest na wysokim poziomie, nie wiem, ale oceny tutaj zamieszczone raczej pacjentom nie pomoga, skoro pisane sa przez samo centrum, prawda?

Sympatyczny i kontaktowy,zwraca duża uwagę na przebyte choroby, pobierane leki, tryb życia.zwalcza palenie, co jest aż irytujące... Zależy Mu na pacjencie, jest nim zainteresowany. Sporo wyjeżdża, co nie jest wygodne dla pacjenta. Dzięki temu lekarzowi zycie ma znów dla mnie sens i cel!

Zależy Mu na pacjencie, jest nim zainteresowany.
Sporo wyjeżdża, co nie jest wygodne dla pacjenta.
Dzięki temu lekarzowi zycie ma znów dla mnie sens i cel!

Jestem po wstępnej rozmowie, długo się zastanawiałem przed podjęciem decyzji o pójściu do lekarza.Po zrobieniu badań podejmę leczenie. Ceny:szczegółowy cennik wizyt jest podany na stronie internetowej gabinetu; to rzadkość. I dla mnie ważne! - studenci mają spore zniżki. Wizyta wstępna, informacyjna - jest nieodpłatna.

I dla mnie ważne! - studenci mają spore zniżki.
Wizyta wstępna, informacyjna - jest nieodpłatna.

Wyczuwa się duże doświadczenie i profesjonalizm. Nie jest to doktor tani, ale bardzo ludzki i faktycznie nie odejdzie nikt bez pomocy, nawet jak nie ma środków. Mi pożyczył na aptekę, jak zapomniałem karty, a caverjectu nie potrafili ściągnąć w aptece w naszym miasteczku.

Wyczuwa się duże doświadczenie i profesjonalizm.