dr Joanna Bartosik-Majewskadr Joanna Bartosik-Majewska - zdjęcie profilowe

dr Joanna Bartosik-Majewska

Neurolog

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Posiadam II stopień specjalizacji z neurologii. Ukończyłam kurs interpretacji badań EEG . Jako neurolog zdobywałam doświadczenie początkowo w Oddziale Neurologii Szpitala Grochowskiego, od 2000 roku pracuję w Klinice Neurologii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Od wielu lat udzielam również konsultacji neurologicznych dla pacjentów hospitalizowanych w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica w Ząbkach. Pracuję z pacjentami zarówno w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych.

Jako lekarz neurolog zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Staram się zawsze indywidualnie podejść do problemu każdego pacjenta oraz korzystając ze swej wiedzy i doświadczenia postawić właściwą diagnozę. Moje szczególne zainteresowania to: bóle głowy, padaczka, zespoły nerwicowe, zaburzenia snu, zaburzenia somatyzacyjne. Aby skutecznie pomagać pacjentom systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Pani doktor podczas wizyty była bardzo miła, pomocna i zaangażowana na ten moment zleciła nam dodatkowe badania więc na diagnozę musze jeszcze trochę poczekać.

Miałem wizytę u pani neurolog Bartosik. W końcu udało mi się trafić na lekarkę, która poświęciła mi odpowiednią ilość czasu i postawiła trafną diagnozę. Pani doktor była na mnie bardzo skupiona i uważnie słuchała moich dolegliwości. Polecam - specjalistka nakierowana na pacjenta.

Bardzo polecam Panią Doktor. Szczegółowo objaśnia wszelkie zagadnienia, kieruje na odpowiednie badania, oczywiście diagnoza okazała się trafna.

Pani Dr nie dostepna dla rodziny pacjantow po 13:00. Dokladnie po tym jak wyjdzie profesor z oddziału doktorzy sie rozpływają. Nie mozna sie skontaktowac bo telefonicznie nie udzala informacji. Wielokrotnie proby poszukiwania na Brodnie w szpitalu skonczyly sie fiaskiem, Dr niedostepna. Nie neguje umiejetnosci ale jedynie podejscie do kontaktu z rodzina, ktora bardzo przezywa los pacjenta w stanie bardzo ciezkim po udarze. Jestesmy w szpitalu codziennie po godzinie 17:00, interesujemy sie, kupujemy podklady i pampersy, srodki czystosci, codziennie zmieniamy reczniki. Pytamy pielegniarki o los i lekarza dyzurnego, ktory nigdy nic nie wie, w pokoju nr 14 po 14:00 juz nikogo nie ma. Zostalo nam zarzucone przez Dr brak zaintereswania pacjentem bo nikt do niej nie przychodzi. Jednak telefon działa z neurologii do rodziny pacjenta ale jedynie w formie roszczeniowo - krzyczącej. Smutne to.