lekarz Joanna Borkowska-Szymańska

Byłem leczony u tej pani od nałodszych lat naturalnymi metodami. Dziś mam 33 lata. Nie narzekam na zdrowie. Bardzo żadko choruję (w porównaniu z rówieśnikami).Szybko wychodzę z przeziębień (2 dni, czasami nawet bez kataru). Od 2 lat leczę u pani doktor moje dzieci. Diametralna zmiana jeśli chodzi o ich chorowanie i wychodzenie z chorób (więcej informacji mogę udzielić przez kontakt e mail, bo tu by mogło nie wystarczyć miejsca). Mam porównanie, wcześniej dzieci leczyłem u 3 lekarzy "konwencjonalnych". Dzieci chorowały w nieskończoność, torby leków z apteki, litanie rozpisek jak je stosować i żadnych zmian. Co mi się bardzo spodobało u pani doktor to szczegółowy wywiad i podejście indywidualne do każdego pacjenta. Polecam każdemu, pani doktor leczy także dorosłych.

NAJLEPSZY I NAJCIERPLIWSZY LEKARZ ŚWIATA.POZA TYM PRZEZ 16 LAT LECZENIA NIGDY NIE BYŁO ZŁEJ DIAGNOZY I NAWET GDY POTRZEBNY BYŁ SPECJALISTA TYLKO POTWIERDZAŁ JEJ WCZEŚNIEJ POSTAWIONĄ DIAGNOZĘ. BARDZO RZETELNA I DELIKATNA DLA DZIECI PLUS LECZENIE NATURALNE . SUPER. POLECAM.