lek. dent. Joanna Hess

Chirurg stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,3/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1,3/5
Zaufanie do kompetencji
2,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
2,0
Godny polecenia
1,0

Witam, leczyłem Pani doktor stwierdziła, że mam mało miejsca w szczęce i trzeba usunąć ósemki. Bardzo naciskała, argumentowała, że jeśli ich nie usunę to grozi to powikłaniami w przyszłości, że mają one negatywny wpływ na resztę uzębienia i że tak się robi. Nie miałem zbyt wielkich problemów z tymi zębami poza tym, że dwa były do plombowania. Zgodziłem się na zabieg, ponieważ uwierzyłem Pani Doktor. Zostały usunięte 3 ósemki i gdy przyszedłem na usunięcie czwartej Dr. stwierdziła, że tej nie usuwamy. Zdziwiło mnie to bardzo, jak można raz podjąć tak ...

Witam, leczyłem Pani doktor stwierdziła, że mam mało miejsca w szczęce i trzeba usunąć ósemki. Bardzo naciskała, argumentowała, że jeśli ich nie usunę to grozi to powikłaniami w przyszłości, że mają one negatywny wpływ na resztę uzębienia i że tak się robi. Nie miałem zbyt wielkich problemów z tymi zębami poza tym, że dwa były do plombowania. Zgodziłem się na zabieg, ponieważ uwierzyłem Pani Doktor. Zostały usunięte 3 ósemki i gdy przyszedłem na usunięcie czwartej Dr. stwierdziła, że tej nie usuwamy. Zdziwiło mnie to bardzo, jak można raz podjąć tak poważną decyzję jak usunięcie zęba, a później naglę ją zmienić. Zmieniłem lekarza prowadzącego i ortodontę. Nowy ortodonta i lekarz prowadzący zdziwili się "leczeniem" podjętym przez Dr. Ortodonta stwierdził, że usuniecie zębów nie było wymagane do leczenia ortodontycznego. Nie potrzebnie miałem usunięte 3 zdrowe zęby, zgryz mam gorszy niż miałem, zostałem narażony na powikłania po usunięciu zębów. Wszystko to było niepotrzebne, bezcelowe i spowodowało ogólne pogorszenie mojego stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.
Jeśli nie chcesz się narażać na utratę zdrowia, niepotrzebny stress, cierpienie i koszty to radzę znaleźć sobie innego lekarza. Niech moja pomyłka będzie przestrogą dla innych.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat