lekarz Joanna Jazic

Miałem naprawdę duży dylemat pisząc tę opinię bo sytuacja nie jest jednoznaczna i "zero jedynkowe". Idąc do lekarza medycyny pracy w Pleszewie mając w perspektywie prostą, nieskomplikowana pracę fizyczną gdzie nie będę pracował jako kierowca samochodu, pilot bombowca czy robił innych skomplikowanych rzeczy oczekuję szybkiego i prostego badania,które inni lekarze robią w 10min bo wszyscy wiemy,że te badania to bzdura i nabijanie kabzy lekarskiej kaście. Nie oczekuje godzinnego badania co najmniej jakbym miał pracować w komqndosqch Grom albo miał lecieć w kosmos. Badanie pani lekarz robi bardzo szczegółowe,godzina to mało,stresowałem się jak nigdy a do tego jest droga bo ponad 145 zł. Z tego względu nie skorzystam drugi raz,wolę jechać do kogoś innego kto starym sposobem zbada mi ciśnienie i zapyta czy jestem zdrowy bo czy do pukania młotkiem,sprzedawania ubrań w sklepie etc potrzebne jest coś więcej ?

Byłam u Pani doktor kilkukrotnie. Zawsze zostałam wysłuchana, wypytana o wszelkie objawy. Leczenie dobrane do pacjenta. Wszystko wyjaśnione , zalecenia zapisane. W stosunku do osób starszych bardzo empatyczna. Pomaga na ile można nie usprawiedliwiając choroby wiekiem. Polecam.

Polecam.