Potwierdzam. Na kaszel pani doktor przypisuje dziecku antybiotyk, ktory jest wycofany ze sprzedazy (na szczescie dla nas) Zero tlumaczenia co dziecku dolega. Nie docieka czy szmery, ktore slyszy to efekt przeziebienia czy moze wada serca (ktora nasze dziecko ma). Nie informuje, ze syrop ktory przypisalka dziecku mozna dwac max 5 dni.Zenada. Inny lekarz odradzil antybiotyk, przypisal inny syrop i zalecil dziecko obserwowac.

Lekarz tak beznadziejny że nie potrafi stwierdzić zapalenia płuc. Zdecydowanie odradzam wizyt u tej Pani.

jest lekarzem bez nadziejnym który jak tylko coś się dzieje umywa ręce mało kiedy wstaje od biurka aby zbadać swojego pacjęta

Wciąż poszukujesz "Pediatra Będzin"?

Radosna 8b
42-504 Będzin