lekarz Joanna Krupa-Olchawa

Neurolog

Nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza, jakim jest Pani doktor. Na pierwszej wizycie zaproponowała mi leczenie, wytłumaczyła wszystko odnośnie mojej choroby. Jestem jej niezmiernie wdzięczna. To jest lekarz z powołania. Z czystym sumieniem mogę go polecić innym

Dzięki Pani Doktor od roku się leczę. Zawsze ma dla mnie czas i nie ma problemu z ustaleniem terminu kolejnej wizyty. Zawsze pyta nie tylko o dolegliwości fizyczne, ale też samopoczucie psychiczne. Zdecydowanie jest to lekarz z powołania:-)

Bardzo dobry lekarz. Po wieloletnim leczeniu (nic nie robieniu)u innych lekarzy trafiłem do pani doktor. Już na pierwszej wizycie zaproponowała konkretne leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczny.

Bardzo dobry lekarz. Po wieloletnim leczeniu

Tacy ludzie i tacy fachowcy to dziś rzadkość. Zwłaszcza, gdy idzie to w parze. Myślę, że kiedyś zostanie świętą :) U nas w każdym razie "nominację" będzie miała zapewnioną- oby jak najpóźniejszej. Dzięki

brawo to lekarz z powołania takich nało

brawo to lekarz z powołania takich nało

pani doktor jest zawsze bardzo grzeczna i uprzejma .Tylko zawsze bardzo jest zabiegana i zapracowana przez co roztargniona nie pamieta histori choroby choc chodze do niej 4 lata zawsze musze od nowa odpowiadac wsztstko od nowa,ale nie zamienila bym pani doktor

Tą drogą najserdeczniej dziękuje Pani Doktor za troskliwą, fachową i serdeczną opiekę, za szybką i szeroką diagnostykę, za życzliwość oraz za świetny personel na oddziale neurologicznym w Szpitalu w Kościerzynie. Pacjentka - l.58 s.Mirosława Stolarska Proszę przyjąć moc życzeń na nadchodzące święta Bożego Narodzenia - niech sam Jezus wynagrodzi wszelki trud i błogosławi każdej posłudze chorym Szczęść Boże

cudowna Pani Doktor,życzliwa,serdeczna ,nigdy nie odmawia pomocy.Dziękuję.Wdzięczny pacjent.

Jestem bardzo zadowolony,miałem malformację naczyniową mózgu i operowano mnie w Londynie.Po powrocie do kraju przejęła mnie dr Olchawa i w dalszym leczeniu nie mam żadnych problemów

Bardzo miła i sympatyczna Pani Ordynator, jednak bardzo zapracowana i mająca wiele rzeczy "na głowie". Ale jeśl;i tylko ma czas, to bardzo polecam. LUDZKA!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kościerzyna"?

Cegielnia 1

80-392 Gdańsk
Centrum Medyczne Salus
Leśna 6a
89-600 Chojnice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
ISPL Gabinet Psychiatryczny
Jana Pawła II 5, MEDPHARMA
83-200 Starogard Gdański
ulica Chojnicka 11
83-400 Kościerzyna
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7