lekarz Joanna Kurmanow

Chirurg plastyczny

Pani dr 30 stycznia br przeprowadziła u mnie zabieg powiększenia piersi. okazała się doskonałym specjalistą. Szczerze polecam.

Polecam z całego serca-pełen profesjonalizm i 200 procent zadowolenia z efektów pracy Pani Doktor

Pani dr jest osobą kompetentną ,serdeczną, bardzo dbającą o pacjenta -polecam wszystkim

Zabieg w sumie udany , jednak okres przed i po zabiegowy to pasmo niekończących sie domyslow, bowiem na kontakt i rozwianie wątpliwości ze strony Pani Doktor nie miałam co liczyć .. Brak szczegółowych informacji nt rekonwalescencji po zabiegu, ciagle zmiany decyzji, które doprowadzaly mnie do rozpaczy. bardzo to dziwne. Pozdrawiam

Polecam wszystkim kobietom.Jest konkretna,rzeczowa uprzejma i niezwykle ciepła z dużą cierpliwością tłumacząca zawiłości zabiegu któremu miałam się poddac.