lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

Bardzo miła Pani. Dobry kontakt z pacjentem. Wszystko zrobione tak, jak należy. Jestem zadowolona, nie było źle, tak jak się wcześniej obawiałam a boje się dentystów. Wizyta bezbolesna. Nie taki diabel straszny... :)

Dobre podejście. Kontakt z pacjentem jak najbardziej na plus. Przed wykonaniem leczenia informuje o kosztach. Pani Dr. bardzo miła. Jestem bardzo zadowolona z wyboru stomatologa.

Polecam ten gabinet. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pacjentowi w odróżnieniu od innych gabinetów poświęca się dużo czasu co owocuje w procesie leczenia. Ceny za usługi na poziomie konkurencji. Polecam

jak najbardziej polecam!moj syn(4lata) bal sie dentysty ale odkąd chodzimy do pani Joanny nie boi sie wcale.Co najwazniejsze nie spieszy sie i pozwala dziecku zapoznac sie ze sprzetem dentystycznym co dziecka tak nie stresuje.POLECAM

Nie polecam, ceny wygorowane pani dr jest nie mila. Nie uprzedza wczesniej o kostach leczenia.