lek. med. Joanna Noskowska

Neurolog

Wnikliwa, kompetentna, zaangażowana, empatyczna Pani doktor. Analizuje dokładnie wyniki badań stawiając diagnozę. Życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza prowadzącego podczas pobytu w szpitalu Bródnowskim.

Jestem pacjentem doktor Noskowskiej od 10 lat. Dzięki jej zaangażowaniu, skrupulatności i wskazaniu możliwości leczenia moje zdrowie, przy zdiagnozowanej i potwierdzonej ciężkiej chorobie, nie uległo pogorszeniu.

Pani doktor neurolog dopasowuje wyniki badań do pasujących wg niej chorby, oczywiście nieuleczlnej i śmiertelnej nie zwracając uwagi zupełnie, że diagnozie poddaje całkowicie zdrową osobę. Ignoruje wyniki badań, które nie pasują do teorii Pani doktor. Dodatkowo nie bierze pod uwagę objawów wskazujących na inne możliwe choroby. Podczas wywiadu notuje tylko to, co pasuje do jej zakresu chorób (wedle jej specjalizacji) - bierze pod uwagę tylko jedną chorobę, za która nota bene może mieć kasę. Zdecydowanie nie polecam!