lekarz Joanna Olszówka

Pulmonolog

Pani Doktor jakich mało. Naprawdę godna polecenia. Bardzo dokładnie bada, dobrze leczy i ma bardzo dobrą pamięć do pacjentów.

pani doktor jest wzorem do naśladowania dla innych lekarzy niestety w naszym kraju rzadko zdarzają się lekarze z takim podejściem do pacjenta.a jednak zdarzają się lekarze z powołania brawo pani doktor tak trzymać.

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek w życiu byłam! Zarówno prywatnie jak i na ubezpieczalnię. Wszystko dokładnie tłumaczy, radzi, bada, po prostu w życiu się nie spotkałam z takim lekarzem. W dodatku jest bardzo miła.

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor.Zdrowie i dobro pacjenta są dla niej najważniejsze.Szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Jarosław"?