Joanna Rusin

Neurolog

Gdyby było więcej lekarzy z taką klasą,to ogólnie zdanie o lekarzach byłoby dobre. Pani doktor to specjalista neurolog doskonała i " psycholog" zarazem.Nie miałam pojęcia,że są tacy lekarze.Bardzo polecam

Trafiłem na ostry dyżur do szpitala nr 2 na ul. Żeromskiego w Bytomiu i dzięki wspaniałej lekarce Pani Joannie Rusin, która postawiła właściwą diagnozę i natychmiast podjęła właściwe leczenie dzisiaj jestem zdrowy. Wielkie dzięki Pani Doktor.

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z gabinetu podbudowany.szczerze polecam

dr bardzo mila, kompetentna, dobrze stawia diagnozy. czlowiek wychodzi z
gabinetu podbudowany.szczerze polecam

Pani doktor Joann Rusin to istny anioł! Fantastyczna lekarka, z powołania, a nie z przypadku. Ma świetne podejście do pacjenta, których bardzo szybko do siebie przekonuje ;) Polecam ją wszystkim, lekarka na 6+ !

Pani Joanna Rusin to wspaniały lekarz. Leżałam na oddziale neurologi w szpitalu nr 2 w Bytomiu. Dzięki jej niesamowitej charyzmie i poświęceniu oraz czasu, który spędzała przy łóżkach pacjentów wracaliśmy do zdrowia. Wdzięczni pacjenci.

Pani doktor jest wybitnym specjalistą w dziedzinie neurologii. Zawsze życzliwa i oddana pacjentowi. Takiego lekarza polecam kazdemu!

fantastyczna lekarka, zaangażowana, cierpliwa i dokładna. Polecam każdemu, ponieważ jest wspaniałym i rzetelnym fachowcem