lekarz Joanna Ruta-Brona

Okulista

3,9

Wspaniałe i fachowe leczenie! Bardzo miła i życzliwa, nie umie odmówić Pacjentowi, trafność zdjagnojowania choroby w 100% poświęca swój wolny czas Pacjentowi,nie umie odmówić! Trudno doszukać się jakichkolwiek wad! Wielki szacunek dla Pani Doktor!!!

Okropnie niemila kobieta. Odburkiwala na moje pytania. nie poznala sie na problemie; powiedziala nie wie co to jest. co wiecej, od 20 lat nosz okulary, a Pani stwierdzila, ze wzrok jest idealny.

co wiecej, od 20 lat nosz okulary, a Pani stwierdzila, ze wzrok jest idealny.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Bardzo życzliwa osoba, zawsze uśmiechnięta oraz profesjonalistka. Panią Joannę mogę śmiało polecić każdemu!

Bardzo dobra specjalistka polecam ja wszystkim!

Bardzo dobra specjalistka polecam ja wszystkim!

Bardzo Miła Pani Doktor.wszystko wytłumaczy,przebada dobrze...Naprawde polecam...

Moje badanie trwało zaledwie 5 minut i Pani doktor przekazała mi tylko informacje, ze mam wadę i napisała skierowanie do szpitala na operacje. Teraz siedzę i niewiem dlaczego mam mieć ta operacje i co ona mi da. Jestem niezadowolony z pracy Pani doktor i nie polecilbym nikomu wizyty w gabinecie Pani doktor.

Pani Joanna leczy moje oczy już jakiś czas. Cała moja rodzina leczy wzrok u Pani doktor. Jesteśmy zadowoleni. Najlepsza okulistka u jakiej kiedykolwiek byłam.

Bardzo kompetentna i miła pani doktor. Zdecydowanie polecam. Jedyna wada że trzeba się nastać w długiej kolejce żeby się w końcu dostać na wizytę. Mimo to lekarka godna zaufania