lekarz Joanna Siedlecka

Bardzo polecam Panią doktor. Dawno nie spotkałam takiego lekarza,który wszystko dokładnie tłumaczy a przy tym jest niezmiernie sympatyczna. Przy robieniu echo serca wszystko dokładnie tłumaczyła krok po kroku. Oby więcej takich lekarzy.

Jestem pod wrażeniem i w szoku jak lekarz może perfekcyjnie potraktować pacjenta, tym bardziej, że wizyta była niepłatna. Polecam Panią Joannę, super lekarz i osobowość, naprawdę warto.

Pani doktor Siedlecka jest przemiłą osobą.Bardzo dużo czasu poświęca pscjentowi,bardzo dokładnie stara się pacjenta zbadacć. Cieszę się że trafiłam pod jej opiekę.

Cieszę się że trafiłam pod jej opiekę.

Cieszę się że trafiłam pod jej opiekę.

Pani Doktor jest wyjątkowym lekarzem. Uśmiechnięta i życzliwa w kontakcie z pacjentem. Bardzo kompetentna w pracy, a przy tym cierpliwa w wyjaśnianiu problemów zdrowotnych Poświęca pacjentowi czas i emanuje pozytywną energią. Polecam

Pani doktor bardzo kompetentna, miła osoba. Ma dużo cierpliwości, poświęca dużo czasu pacjentom. Potrafi słuchać i tłumaczyć...polecam i dziękuję