lekarz Joanna Skałecka

Bardzo profesjonalne podejście i brak stresu podczas wizyty, poświęcony czas, uprzejmość. Bardzo polecam.

Witam byłam u tej lekarki w Mikołowie.Zgadzam się z opiniami jest przesympatyczna ma na pewno dużą wiedzę , po wizycie u niej wróciła mi wiara w to, że będzie ze mną dobrze.Pozdrawiam Basia M.

Super fajna miła rzeczowa lekarka .Gorąco polecam, pacjentów wysłuchuje, doradza wszystko wyjaśnia oby więcej takich ludzi w białych fartuchach A.

Bardzo sympatyczna lekarka ,byłem u niej w gabinecie w Mikołowie i jestem bardzo zadowolony.Widzę już efekty zastosowanych leków polecam Anton