lekarz Joanna Sobczak-Żurek

Nie polecam tej Pani doktor. Jedyne opinie z którymi mogłabym się zgodzić to te przyjęte w warunkach prywatnych.(zapewne wtedy bada Pani z większą dokladnoscia) Jeżeli chodzi o przyjęcia na NFZ te szpitalne to dramat. Pani niemiła, nie wysłuchała , zbadala z przymusu z oburzeniem i odmowa przyjęcia do szpitala bez zaleceń pobrania krwi i dokladniejszego badania. Postawiła diagnozę szybką w ogóle nie adekwatna do mojego stanu zdrowia. Nie polecam !

Jestem bardzo zadowolona z podejscia do pacjenta jaka ma wiedze taka mloda pani doktor jest bardzo dokladna bada bardzo dokladnie tlumaczy wszystko co sie dzieje jak zapobiec jakimkolwiek powiklaniom i napewno bede do niej chodzila . Lekarz godny polecenia

Jestem pod ogromnym wrażeniem podejscia do pacjenta oraz posiadanych umiejętności. Drugi raz bez wahania oddalonym swoje zdrowie w ręce tej Pani doktor. Polecam