lek. dent. Joanna Suchylek. dent. Joanna Suchy - zdjęcie profilowe

lek. dent. Joanna Suchy

Ortodonta

W roku 1988 uzyskałam Dyplom Lekarza Dentysty kończąc studia na Wydziale Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. W 1992 roku uzyskałam 1 stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej, natomiast w 1995 r 2 stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji-ortopedii szczękowej.

Od 1988 roku pracowałam w ZOZ Świebodzin w Poradni Stomatologicznej. Od 1993 roku w Poradni Profilaktyki Ortodontycznej i Ortodoncji w Świebodzinie. Od 1989 r prowadzę Prywatny Gabinet Stomatologiczny w Świebodzinie, gdzie od 1995 roku zajmuję się wysokospecjalistycznym leczeniem ortodontycznym. Od 1996 roku pracuję również na terenie Zielonej Góry ( do 2008 r Centrum Medyczne ALDEMED) od 09.2008 roku Gabinet Stomatologiczny ul.Podgórna 20/1.

Każdego roku uczestniczę w wielu szkoleniach praktycznych i teoretycznych prowadzonych przez najlepszych specjalistów z całego świata. Stosuję nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze. Pracuję na materiałach najbardziej uznanych,renomowanych i sprawdzonych firm (Dentaurum,GAC,ORMCO,3M i inne).

Doktor Joanne cechuje wieczny profesjonalizm, leczę się u niej od trzech lat, dzięki pani doktor która przeprowadziła mnie przez stały aparat na zębach teraz jestem z nich bardzo zadowolony. Zawsze na czas, konkretne wizyty kontrolne przy których widać było, że doktor Suchy się przykłada i z należytą starannością wykonuje bardzo dobrze swoją pracę. Mogę z reką na sercu polecić.

Pani doktor Suchy jest naprawdę dobrym wyborem. Po wejściu do gabinetu od razu widać, że zna się na fachu. Masa dyplomów, kursów - jest co oglądać. Bardzo profesjonalne podejście, które od czasu do czasu objawia się brakiem uśmiechu. Nie oznacza to jednak, że Pani doktor jest niemiła :) Noszę aparat stały już od roku i sam widzę zdecydowaną poprawę! Naprawdę godna polecenia!

Ortodontka godna polecenia, kompleksowa opieka nad pacjentem od założenia aparatu przez kontrole, aż do zdjęcia. Zawsze w przypadku nagłych sytuacji znajdzie czas na pomoc nawet w godzinach wieczornych. Bardzo miła i kompetenta lekarka, zdecydowanie polecam.

Bardzo kompetentna Pani doktor, aparat nosiłem prawie 3 lata i efekt jest rewelacyjny :) Pani doktor bardzo miła, czasem tylko na wizytach o późnej godzinie, np. 19 widać że troszkę zmęczona i tego uśmiechu brakowało ale z drugiej strony ciężko się dziwić. Słyszałem wiele historii o tym jak zły ortodonta może zepsuć całe leczenie więc dobry lekarz to skarb i Pani Suchy zdecydowanie do takich należy! Zdecydowanie godna polecenia :)

Bardzo kompetentna.Dokładna.Sympatyczna, miła.Ceny bardzo przystępne i jak na specjalistyczne usługi-raczej niskie. Zdecydowanie POLECAM!

Zdecydowanie POLECAM!

Specjalistka to i owszem, ale doskonale pamiętam niesmak, jaki towarzyszył każdej wizycie. Zupełny brak podejścia do pacjenta. Zaufanie wzbudza jedynie jej fachowość. Doskonale zna się na rzeczy, ale do delikatnych i sympatycznych to raczej nie należy.

Profesjonalne podejscie przy kazdej wizycie:))) jednym slowem REWELACJA!!!

Profesjonalne podejscie przy kazdej wizycie:))) jednym slowem REWELACJA!!!

Super!! Polecam!! Bardzo godny zaufania ortodonta!!

Super!! Polecam!! Bardzo godny zaufania ortodonta!!

Zdecydowanie polecam! Specjalista wysokiej klasy ,kompetentny,super kontakt z dziećmi.Pełen profesjonalizm.SPECJALISTA do którego trafiłam po kilku wizytach u innego lekarza stomatologa ,który zajmuje się ortodoncją a specjalistą nie jest.Pytajcie ,,ortodontów ,, o kompetencje i posiadaną specjalizację!