lekarz Joanna Szefke

Neurolog

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Pani doktor godna polecenia, bardzo miła, cierpliwa, z poczuciem humoru, z kompetencjami.., skieruje na wszystkie możliwe badania, aby dowiedzieć się dokładnie co jest powodem choroby. Nie lekceważy, słucha, odpowiada rzetelnie na zadane pytania.

W końcu trafiłam na lekarza, który zrozumiał moje cierpienie. To chyba pierwszy krok, pierwszy etap, przez wielu lekarzy jakby pomijany - ZROZUMIEĆ o co chodzi, wgłębić się i spróbować poukładać niełatwą układankę... to chyba jest miara człowieka i lekarza - nie zbywać nietypowych przypadków. Pani Doktor - życzę sukcesu nam obu.

Bardzo fachowy lekarz. Po przyjęciu mnie na oddział szpitala im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy od razu skierowała mnie na specjalistyczne badania w celu wykrycia przyczyny moich problemów zdrowotnych.Dzięki swoim uprawnieniom, niektóre z badań wykonywała osobiście. Podczas pobytu w szpitalu mogłam liczyć w każdej chwili na opiekę Pani neurolog - nie tylko podczas obchodu porannego. Zawsze dokładnie i skrupulatnie analizowała wyniki zleconych mi badań. Jestem pewna że postawiona diagnoza i przepisane lekarstwa oparte były na wnikliwej analizie. Polecam Panią doktor - to dobry fachowiec i oddanej swojej pracy lekarz.

Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z klientem, duże zaangażowanie w obraz choroby, jasne tłumaczenie, wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor.

Jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pani doktor.

Pani doktor jest wspaniała, bardzo miła i kompetentna, bardzo bym chciała się u Pani doktor leczyć