Neurolog Bydgoszcz

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Od 6 do 23 roku życia byłem pacjentem Pani Doktor Krystyny Słaboszewskiej. Leczyła mnie na Syndrom Tourette'a. Pani Doktor jest cudownym człowiekiem. To prawdziwy anioł! Prowadziła moją chorobą profesjonalnie. Pomimo tego, że moja choroba jest przewlekłym, wrodzonym zaburzeniem neurologicznym, którego nie można wyleczyć do końca życia, to za sprawą Pani Doktor miałem etapy znacznego wyciszenia! Bardzo mile wspominam Panią Doktor i życzę jej wiele dobrego na dalsze lata życia. Uczęszczałem na wizytę z moją mamą i zawsze wychodziliśmy z gabinetu z ogromną nadzieją i pozytywnym nastawieniem. Pani Doktor to znakomity lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Z racji tej, że Pani Doktor jest neurologiem dziecięcym i jako dorosłemu już człowiekowi wypadało mi zmienić opiekę lekarską na neurologa dla dorosłych, to nigdy, przenigdy nie zapomnę wspaniałego, ciepłego i zawsze pomocnego serca Pani Doktor!

Wieloletni i oddany pacjent

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Paaaat

lekarz Jacek Kordalski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

Głowackiego 9
85-614 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!

Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Neurolog

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.

Opinia dodana przez: M.

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Bydgoszcz

Zaangażowana i oddana pacjentom, którym poświęca dużo czasu i uwagi, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkowe! Wnikliwie prowadzi diagnostykę w oparciu o badania i wywiad, przed rozpoczęciem procesu leczenia. Cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Otwarta i przyjazna w relacjach. Szczerze polecam - wspaniały lekarz!

Opinia dodana przez: Hanna

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczny, kompetentny i dokładny Specjalista. Wszystko wtłumaczyła, dokładnie zbadała. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Marta

Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-825 Bydgoszcz

Polecam, kompetętna Pani Doktor,miła, sympatyczna poświęcająca dużo czasu pacjętowi.