Neurolog Bydgoszcz

- 80 lekarzy

lekarz Robert Kucharski

Neurolog

liczba opinii: 44

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,5/5
Chodziłam do niego w Żninie - był moją ostatnią deską ratunku i okazało się, że pomógł. Stwierdził nerwicę i dobrał leki, które brałam rok - jestem już po odstawieniu póki co nawrotów nie ma. Pomógł bardzo i wspierał. Kompleksowy wywiad. Jako lekarz silna osobowość - może czasem przeszkadzać, ale idzie się przyzwyczaić. Nie naciąga, jeśli widzi, że wszystko jest oki to kończy leczenie i wizyty. Mogę go polecić.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Anna Masztalerz

Neurolog

liczba opinii: 34

Gabinet
Młynarska 8
Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,9/5
Z czystym sumieniem polecam wizyty u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu całej wizyty jak i rozmowy.Mogłam zapytać o wszystko i dostałam odpowiedź na każde pytanie.Po raz pierwszy córka została przebadana dosłownie od stóp po sam czubek głowy.Byłam w szoku bo wcześniejsze wizyty u innych lekarzy średnio kończyły się po 7 minutach licząc wejścia,wyjścia i rozebrania dziecka, a o badaniu nawet nie warto wspominać. Pierwsze cechy jakie mogę ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Marzenna Wesołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 29

Gabinet Marzenna Wesołowska
Głowackiego 9
85-614 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,0/5
Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

liczba opinii: 27

Gabinet
Gdańska 46 lok. 2
85-006 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,2/5
Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.
Opinia dodana przez: grazka
Średnia ocen: 4,2/5
W czerwcu ubiegłego roku musiałam się leczyć całkiem u innego specjalisty. Wybrałam lekarza, który miał około 180 samych pozytywnych opinii ( znany lekarz ). Wizyty u tego lekarza okazały się wielką porażką i przykrym doświadczeniem.
W październiku 2020 doszły również problemy z kręgosłupem. Po doświadczeniach z poprzednim lekarzem bałam się kolejnego rozczarowania u specjalisty.
Pocztą pantoflową polecono mi dr Tywoniuka, który okazał się strzałem w "10". Lekarz ten jest bardzo ...
Opinia dodana przez: J.K-R

lekarz Robert Bonek

Neurolog

liczba opinii: 23

"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,6/5
Pan Doktor Robert Bonek od wielu lat leczy mnie na Syndrom Tourette'a. Jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem. Prowadzi moją chorobą bardzo profesjonalnie, ostrożnie i uważnie. Znakomicie dobiera leki przeciwtikowe, dzięki którym mogę funkcjonować i cieszyć się etapami remisji choroby. Pomimo tego, że moje schorzenie jest wrodzonym, przewlekłym zaburzeniem neurologicznym, którego niestety do końca życia nie da się już wyleczyć, to za sprawą Pana Doktor mam w swoim życiu etapy ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Paweł Lisewski

Neurolog

liczba opinii: 21

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5,0/5
Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Andrzej Cichosz

Neurolog

liczba opinii: 17

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 2,6/5
Nie polecam lekarza nigdy nie bylam tak potraktowana jak ostatnio, nie zlecil zadnych badan leki wręcz wymusilam ale chyba ich i tak nie będę brać bo nic na temat swojego stanu się nie dowiedziałam chyba będę musiała szukać bardziej kompetentnego i wyrozumialego, ktory mnie wyslucha i pomoże
Opinia dodana przez: Anonim

Piotr Stryczyński

Neurolog

liczba opinii: 16

Gabinet

Bydgoszcz

Średnia ocen: 3,7/5
Ostatnio poleciłem znajomemu konsultację u dr Piotra Stryczyńskiego i przy tej okazji trafiłem na tutejsze forum wymiany opinii. Zatem, moje problemy z uszkodzeniem krążka międzykręgowego miały miejsce 13 lat temu i zostały przez dr Piotra Stryczyńskiego w 100% trafnie zdiagnozowane, co więcej kluczowe w diagnozie okazało się wykrycie przez dr Stryczyńskiego niedomykania łuków kręgowych. Następnie w bardzo rzeczowy i taktowny sposób doktor przedstawił mi warianty i specyfikę mojego leczenia. Zdecydowałem ...
Opinia dodana przez: darecki

dr n. med. Marzena Ziółkowska-Kochan

Neurolog

liczba opinii: 14

Gabinet
Płocka 1a lok. 11
85-014 Bydgoszcz

Średnia ocen: 4,8/5
Wspaniały lekarz Pani doktor jest bardzo dociekliwa i zna się na tym co robi chyba najlepszy neurolog w Bydgoszczy .Polecam prywatnie czy na NFZ zajmuje się tak samo dobrze miło i profesjonalnie godna polecenia . Super lekarz .
Opinia dodana przez: Dariusz

Neurolodzy w BydgoszczyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat