lekarz Zdzisław Wachecki

Neurolog

Witam, Pana Doktora poznałam ,kiedy był w Bydgoszczy, leczenie zaczęłam w kwietniu, kiedy jestem w Kołobrzegu to oczywiście korzystam z pomocy Pana Doktora tutaj, jestem bardzo zadowolony i szczęśliwa że tak cudowny człowiek stanął na mojej drodze, Pan Doktor stosuje u mnie akupunkturę, wspomnę, że miałam potworne bóle kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, dużo nocy nie przespałam,Doktor nie karmi mnie silnymi lekami, za co jestem mu wdzięczna,.wiem że minęło niewiele czasu ale ja już się ogromnie cieszę że jest bardzo duża poprawa,.Pan Doktor to jest ZŁOTY CZŁOWIEK O ZŁOTYCH RĘCACH ,.NADMIENIĘ iż mam niebywałe szczęście że Pan Doktor polecił mnie swojemu Synowi MGR.FIZJOTERAPII PANU WOJCIECHOWI WACHECKIEMU.,Tak więc należę do ludzi szczęśliwych, ponieważ mam ciągłą kontynuację leczenia. Jestem obu Panom Wacheckim ogromnie wdzięczna. DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC I PRZESPANE NOCE...

Bylam dziś pierwszy raz na wizycie u pana Doktora I to byla najlepsza decyzja. Szkoda ze Tak pozno, tyle nie przespanych nocy z powodu bolu kregoslupa. Teraz wiem ze bedzie dobrze I bede mogla normalnie funkcjonowac.

Jest to lekarz, który leczy, a nie przyjmuje.

Jest to lekarz, który leczy, a nie przyjmuje.

Miałem bóle krękosłupa w odcinku szyjnym oraz zawroty głowy. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Chodziłem do różnych lekarzy i leczono mnie farmakologicznie co nie odnosiło żadnego skutku. Trafiłem z polecenia znajomych w złote ręce tego człowieka. Minęło już pół roku i nie pamiętam, że coś mnie bolało.

MOŻE JEST LEKARZEM ALE CZY DOBRYM W TO WATPIĘ

MOŻE JEST LEKARZEM ALE CZY DOBRYM W TO WATPIĘ

Gorąco polecam! Ten Pan wyleczył mnie z ogromnego bólu i pomógł dotrwać bezboleśnie do neurologicznej operacji(co jak wiemy wiązało się z dużą kolejką a ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować) Złote ręce! A i bardzo ważna sprawa, jak wie, że nie może pomóc - nie naciąga, proponuje odpowiednią metodę i pozwala wybrać samemu, zawsze mówi jak jest bez naciąganych obietnic.