lekarz Zdzisław Wachecki

Neurolog

3,6

Bylam dziś pierwszy raz na wizycie u pana Doktora I to byla najlepsza decyzja. Szkoda ze Tak pozno, tyle nie przespanych nocy z powodu bolu kregoslupa. Teraz wiem ze bedzie dobrze I bede mogla normalnie funkcjonowac.

Miałem bóle krękosłupa w odcinku szyjnym oraz zawroty głowy. Nie mogłem normalnie funkcjonować. Chodziłem do różnych lekarzy i leczono mnie farmakologicznie co nie odnosiło żadnego skutku. Trafiłem z polecenia znajomych w złote ręce tego człowieka. Minęło już pół roku i nie pamiętam, że coś mnie bolało.

Jest to lekarz, który leczy, a nie przyjmuje.

Jest to lekarz, który leczy, a nie przyjmuje.

Gorąco polecam! Ten Pan wyleczył mnie z ogromnego bólu i pomógł dotrwać bezboleśnie do neurologicznej operacji(co jak wiemy wiązało się z dużą kolejką a ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować) Złote ręce! A i bardzo ważna sprawa, jak wie, że nie może pomóc - nie naciąga, proponuje odpowiednią metodę i pozwala wybrać samemu, zawsze mówi jak jest bez naciąganych obietnic.

MOŻE JEST LEKARZEM ALE CZY DOBRYM W TO WATPIĘ

MOŻE JEST LEKARZEM ALE CZY DOBRYM W TO WATPIĘ