dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.

Pozdrawiam SUPER LEKARZA godny polecenia, poświęca się pacjentowi całkowicie, wsłuchuje się w chorobę.Jego tłumaczenie choroby jest bardzo jasne dla mnie jako dla pacjenta.

To Człowiek, których mało się spotyka, dlatego pisze przez duże C. Oprócz wiedzy posiada to czego brakuje wielu innym lekarzom - empatię! W zasadzie trudno mi laikowi oceniać kunszt medyczny natomiast kultura osobista, poczucie humoru jak również znalezienie się w każdej sytucji, nawet trudnej dla rodziny zmarłego pacjenta jest na bardzo wysokim, ludzkim poziomie - czego brakuje wielu ludziom. Słowa otuchy, takie proste i zwykłe pozostaną na zawsze w moim sercu. Dziękuję Panie Doktorze. Córka pacjenta...

Córka pacjenta...

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim profesjonalizmem, a do tego wysoka kultura, uprzejmość i wielkie zainteresowanie pacjentem.Takich lekarzy to szukać w dzisiejszych czasach ze świecą.Polecam z czystym sumieniem.Dziękuję Panie Doktorze!

Prywatnie , bardzo chętnie rączkę wyciąga po pieniądze. Jak umówiłam się z nim na NFZ z wielką łaska mnie przyjął w szpitalu i powiedział , że powinnam sobie znaleźć lekarza , który mnie poprowadzi ( neurologa?:) . Kasa , kasa i tylko kasa.

Pan Dr Tomasz zawsze znajdzie czas, jeżeli akurat nie może rozmawiać umówi się na możliwy termin. Wspaniały specjalista z dziedziny neurologi, na dodatek miły i uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, udziela wyczerpujących wyjasnień. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza to wspaniały specjalista, kompetentny i bardzo wnikliwy. Przy tym bardzo ludzki i ciepły człowiek. Prawdziwy lekarz z powołania o którego nie łatwo w tych czasach.

prowadzi mnie już 8 lat mam padaczkę. Polecam lekarz super Ma podejście do pacjeta a wiem ze ze mną nie miał lekko :) Co najważniejsze dobrał mi tak leki ze ataków brak :D

Co najważniejsze dobrał mi tak leki ze ataków brak :D

Zachowywał się jakby zniszczenie mózgu przez udar i idące za tym utrata umiejętności mówienia, rozumienia i zmiany psychiczne (nadpobudliwość, agresja) były niespotykanym przypadkiem. Miałam wrażenie, że nie chce leczyć pacjenta. Trzeba było się upomnieć o logopedę. Nie polecam ani jego ani szpitala wojskowego żadnemu pacjentowi z takimi problemami!

Może i sławny lekarz z wiedzą, ale jego celem są tylko i wyłącznie pieniądze. Niech nikogo nie zwodzą pozytywne opinie. Sama się nimi zachęciłam, ale rzeczywistość wygląda zuuuupełnie inaczej. Badanie neurologiczne podstawowe przeprowadza się min. pół godziny. Pan Dr. ograniczył się tylko do popukania młotkiem i po 15 minutach było po wizycie! Tacy ludzie powinni wybierać: albo międzynarodowa kariera albo pacjenci. Jednym słowem: nie polecam.