dr n. med. Tomasz Ślotała

Neurolog

Najlepszy specjalista jakiego spotkałam.Lekarz z powołania .Zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko dokładnie wyjaśni.Jest bezinteresowny co rzadko się spotyka teraz u lekarzy.Bardzo dziękuję za leczenie mojego syna.

To Człowiek, których mało się spotyka, dlatego pisze przez duże C. Oprócz wiedzy posiada to czego brakuje wielu innym lekarzom - empatię! W zasadzie trudno mi laikowi oceniać kunszt medyczny natomiast kultura osobista, poczucie humoru jak również znalezienie się w każdej sytucji, nawet trudnej dla rodziny zmarłego pacjenta jest na bardzo wysokim, ludzkim poziomie - czego brakuje wielu ludziom. Słowa otuchy, takie proste i zwykłe pozostaną na zawsze w moim sercu. Dziękuję Panie Doktorze. Córka pacjenta...

Córka pacjenta...

NAJLEPSZY SPECJALISTA JAKIEGO SPOTKAŁAM WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK. POLECAM

NAJLEPSZY SPECJALISTA JAKIEGO SPOTKAŁAM WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK. POLECAM

prowadzi mnie już 8 lat mam padaczkę. Polecam lekarz super Ma podejście do pacjeta a wiem ze ze mną nie miał lekko :) Co najważniejsze dobrał mi tak leki ze ataków brak :D

Co najważniejsze dobrał mi tak leki ze ataków brak :D

Zbada i postara się o miejsce na oddziale, jesli widzi,ze jest to konieczne- za darmo. Jest ludzki i sympatyczny.

jeden z nielicznych lekarzy,ktory sie mną zajął!bo nikt nie miał pojęcia co mi jest.a nie mam łatwej choroby.bezinteresowny,konkretny,lekarz z powołania,nie wciska jakis bzdur!mówi jak jest-mi akurat to odpowiada zawsze można zadzwonić w razie jakiegoś problemu,pomógł mi bardzo!i będe Panu Ślotale wdzięczna do końca życia.dziękuje młoda pacjentka:))))B.Z.

dobry specjalista w zakresie badań zaburzeń równowagi

dobry specjalista w zakresie badań zaburzeń równowagi

jest bardzo dobrym lekarzem szczery zawsze wysłucha wytłumaczy

jest bardzo dobrym lekarzem szczery zawsze wysłucha wytłumaczy

Pan dr. po 15 minutach wizyty kazał mi opuścić gabinet twierdząc, że minął już mój czas. Nie mogę zgodzić się z tym, że jest empatyczny. Wręcz przeciwnie, chłodny i wyrachowany. Na koniec powiedział mi żebym nie zapomniała zapłacić mu pieniędzy. Chyba bardziej chodzi mu właśnie o nie niż o zdrowie jego pacjentów. Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii. Pan dr. chyba sam sobie je pisze.

sympatyczny, konkretny, lekarz godny polecenia

sympatyczny, konkretny, lekarz godny polecenia