lekarz Anna Masztalerz

Neurolog

3,9

Z czystym sumieniem polecam wizyty u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu całej wizyty jak i rozmowy.Mogłam zapytać o wszystko i dostałam odpowiedź na każde pytanie.Po raz pierwszy córka została przebadana dosłownie od stóp po sam czubek głowy.Byłam w szoku bo wcześniejsze wizyty u innych lekarzy średnio kończyły się po 7 minutach licząc wejścia,wyjścia i rozebrania dziecka, a o badaniu nawet nie warto wspominać. Pierwsze cechy jakie mogę przypisać pani doktor i jakie mi się nasuwają to rzetelność,dokładność szczegółów, wysoka kultura, cierpliwość, Wykonuje swój zawód z pasją, oddaniem i na każdym kroku widać, że po prostu kocha to co robi. Ma niesamowite podejście do dzieci.Ja mam do niej 200% zaufanie i z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor wszystkim, dla których zdrowie dziecka jest najważniejsze.Z negatywnymi opiniami zupełnie się nie zgadzam, ale niestety ludzi uwielbiających doszukiwać się "dziury w całym" nie brakuje. Proszę się nimi nie przejmować Pani Doktor, bo na prawdę nie warto!!!Wszyscy Ci którzy mieli zaszczyt Panią lepiej poznać i być Pani pacjentami doskonale wiedzą, jak ogromne kompetencje ale i serce Pani posiada!Oby tak dalej! mama Nikolki

Pani Doktor jest Aniołem!ma ogromną wiedzę,jest tak miła i kochana,że takiego drugiego lekarza nie znam!chodzę do Niej od 6 lat,z dwójką dzieci,pomaga nawet i przez telefon!nie zamienimy Jej nigdy w życiu na innego lekarza!!!

Pani Doktor prowadziła naszą córeczkę od maleńkości. Badania wykonuje bez pośpiechu i z największą uwagą. Odpowiada na wszystkie pytania rodziców (nawet głupie:)) W rozmowie telefonicznej również potrafiła mnie uspokoić i dać poradę. Wspaniała neurolog i pediatra z wielkim doświadczeniem. Bardzo miła i spokojna. Zawsze wybiorę Panią Doktor bo jej ufam. Dla mnie jest cudowną osobą i lekarką. Wielki szacunek za cały trud, który Pani Doktor wkłada, by pomóc dzieciom. Niech Bóg Panią błogosławi.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze chętna nieść pomoc. Każdorazowo dokładnie wysłucha i szczerze doradzi. Potrafi rozmawiać zarówno z dzieckiem jak i rodzicem. Pani doktor jest wnikliwa bada naszą córkę bez pośpiechu . Z gabinetu Pani doktor wychodzimy zawsze podbudowani. Polecamy

Pani doktor leczy nasza córkę od około 2 lat zawsze podczas wizyty jest wnikliwa interesuje się pacjentem, ma bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o leczenie chorób neurologicznych leki zostały dobrane idealnie. Jeździmy do Pani doktor 80 km ale napewno jej nie zmienimy na innego lekarza, bo inni potrafili nas tylko straszyć. Gorąco polecamy

Polecam panią doktor Jest bardzo miła dokładna leczy moje dziecko bardzo dobrze nie zmienię jej na innego lekarza.jestem zadowolona 😊

Polecam panią doktor

Polecam. Super lekarz. Badanie przeprowadza bardzo dokladnie. 100 % profesjonalizmu. Szybka diagnoza.

Bylam raz i nigdy wiecej!Zero szacunku do dziecka i jego rodzicow.Odnosi sie z pogarda do pacjentow.Co najgorsze podwaza opinie innych specjalistow nie majac pojecia o czym mowi.to co ma w glowie to wykladano 30 lat temu na studiach.lekarz musi sie doksztalcac pani doktor!Moze jak ktos zaplaci to jest godnie przez nia traktowany.

Nie polecam.Zastanawiam się nad zmianą lekarza.Syn ma stwierdzoną padaczkę.Na ostatniej wizycie pani doktor dała nam skierowanie na rezonans w znieczuleniu ogólnym.Okazało się że oczekiwanie na badanie to 10 miesięcy i na następną wizytę kazała przyjść dopiero po rezonansie.

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt i podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Zawsze znajdzie czas i szczerze mówi jeśli coś w jej praktyce lekarskiej się nie sprawdziło. Byliśmy pod opieką różnych neurologów ta Pani doktor sprawdziła się na 5.No i trzeba wziąć pod uwagę,że nie jest cudotwórcą lecz lekarzem a nie każda choroba jest prosta.Schorzenie mojej córeczki jest bardzo poważne i z Panią doktor czujemy się bezpieczne.