lekarz Anna Masztalerz

Neurolog

Mój syn z zespołem Aspergera ma więcej empatii od tej Pani. Serdecznie odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam. Super lekarz. Badanie przeprowadza bardzo dokladnie. 100 % profesjonalizmu. Szybka diagnoza.

Z czystym sumieniem polecam wizyty u pani doktor. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przebiegu całej wizyty jak i rozmowy.Mogłam zapytać o wszystko i dostałam odpowiedź na każde pytanie.Po raz pierwszy córka została przebadana dosłownie od stóp po sam czubek głowy.Byłam w szoku bo wcześniejsze wizyty u innych lekarzy średnio kończyły się po 7 minutach licząc wejścia,wyjścia i rozebrania dziecka, a o badaniu nawet nie warto wspominać. Pierwsze cechy jakie mogę przypisać pani doktor i jakie mi się nasuwają to rzetelność,dokładność szczegółów, wysoka kultura, cierpliwość, Wykonuje swój zawód z pasją, oddaniem i na każdym kroku widać, że po prostu kocha to co robi. Ma niesamowite podejście do dzieci.Ja mam do niej 200% zaufanie i z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor wszystkim, dla których zdrowie dziecka jest najważniejsze.Z negatywnymi opiniami zupełnie się nie zgadzam, ale niestety ludzi uwielbiających doszukiwać się "dziury w całym" nie brakuje. Proszę się nimi nie przejmować Pani Doktor, bo na prawdę nie warto!!!Wszyscy Ci którzy mieli zaszczyt Panią lepiej poznać i być Pani pacjentami doskonale wiedzą, jak ogromne kompetencje ale i serce Pani posiada!Oby tak dalej! mama Nikolki

Jest wspaniałym lekarzem :) Pomogła naszemu synowi, zdiagnozowała go dobrze i wysłała po dalsza pomoc do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, ponieważ miał nowotwór głowy. z każdym dzieckiem jeździłam tylko do niej. poświęciła mi dużo cennego czasu.

Jest wspaniałym lekarzem :)

Bardzo dobry lekarz, świetny kontakt i podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Zawsze znajdzie czas i szczerze mówi jeśli coś w jej praktyce lekarskiej się nie sprawdziło. Byliśmy pod opieką różnych neurologów ta Pani doktor sprawdziła się na 5.No i trzeba wziąć pod uwagę,że nie jest cudotwórcą lecz lekarzem a nie każda choroba jest prosta.Schorzenie mojej córeczki jest bardzo poważne i z Panią doktor czujemy się bezpieczne.

Bardzo polecam.Jedzę do Pani doktor od 3 lat i jeszcze nigdy nie postawiła złej diagnozy więc myslę ,że o czymś to świadczy naprawde polecam Ewa

Z moja córka jestesmy pod opieka Pani doktor od 7 lat polecila mi ja znajoma,nie zamienila bym DR na zadnego innego neurologa,szkoda ze takich lekarzy jest niewielu i z takim podejsciem do dziecka,polecam

"mala herba cito crescit" -i wzrosła nam taka p.dr

"mala herba cito crescit" -i wzrosła nam taka p.dr

SUPER PNI DOKTOR BARDZO DŁUGO BADA ZA KAŻDYM RAZEM UMIE WYSŁUCHAĆ I DO TEGO JEST BARDZO SYMPATYCZNA MOJA CÓRECZKA ŚMIEJE SIĘ NA WIDOK PANI DOKTOR I SIĘ W CALE NIE DZIWIE DZIECI NAJLEPIEJ WYCZUWAJĄ DOBRYCH LUDZI SERDECZNIE POLECAM NA PRAWDĘ WARTO !!!!!

Pani doktor jest niemiła, nie sympatyczna. Kiedy była pilnie potrzebna nagła pomoc twardo trzymała się przepisów, nie wykazywała najmniejszych ludzkich odruchów . Nie interesowało ją czy w nagłym przypadku pacjent wziął tabletkę czy lepiej się czuje. Nie udzieliła żadnej porady. Nie polecam nikomu. Pytanie czy pamięta Przysięgę Hipokratesa?