lekarz Robert Bonek

Neurolog

Dzień dobry czy może ktoś z państwa podać mi nr telefonu do Pana doktora Roberta Bonek. Będę bardzo wdzięczna z góry dziękuję Pozdrawiam

Będę bardzo wdzięczna z góry dziękuję
Pozdrawiam

Lekarz najlepszy jakiego znam , szybko mnie zdiagnozował na SM, dzięki jego prowadzeniu doczekaliśmy się również dziecka, i później leczenia w programie. Czułam się mega zaopiekowania, i ważna w nie jak kolejny numerek w kolejce. Bardzo bardzo go polecam. Bardzo szybko diagnozuje i nie zostawia człowieka samego

Pan Doktor Robert Bonek od wielu lat leczy mnie na Syndrom Tourette'a. Jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem. Prowadzi moją chorobą bardzo profesjonalnie, ostrożnie i uważnie. Znakomicie dobiera leki przeciwtikowe, dzięki którym mogę funkcjonować i cieszyć się etapami remisji choroby. Pomimo tego, że moje schorzenie jest wrodzonym, przewlekłym zaburzeniem neurologicznym, którego niestety do końca życia nie da się już wyleczyć, to za sprawą Pana Doktor mam w swoim życiu etapy znacznego wyciszenia! Z gabinetu Pana Doktora wychodzę zawsze bardzo zadowolony, z ogromną nadzieją i pozytywnym nastawieniem. Pan Doktor to znakomity lekarz z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. To najlepszy neurolog w kraju, który bardzo trafnie stawia diagnozę i nigdy nie pozostawi pacjenta bez pomocy. Ma szlachetną osobowość i wykazuje się wspaniałym, ludzkim gestem. Jest oddany swojej pracy i nie ma sobie równych! Takich lekarzy rzadko można dziś spotkać. Pan Doktor wysłucha, pocieszy, zaradzi, a czasem inteligentnie zażartuje. To neurolog wielkiej klasy, ale także znakomity psycholog. Wiem i jestem tego pewien, że wielu jego pacjentów ma podobne zdanie. Panu Doktorowi oraz jego rodzinie, życzę wielu długich lat życia, w zdrowiu i spokoju!

Wieloletni i oddany pacjent

Dziękuję bardzo za szybką, profesjonalną pomoc . Pan doktor to Człowiek o wielkim sercu, z poczuciem humoru i ogromną wiedzą.To człowiek, który traktuje swój zawód jak powołanie .Wspaniały lekarz, profesjonalista a przy tym skromny, życzliwy, ludzki. Dziękuję z całego serca Panu Doktorowi oraz całemu personelowi oddziału Neurologicznego. Wdzięczny pacjent Bogdan Kociemba.

Dobry lekarz zna się na neurologi , jeśli chodzi o sm Najlepszy jakiego spotkałem.

On nie jest lekarzem, on jest mistrzem. Dziękuje

On nie jest lekarzem, on jest mistrzem. Dziękuje

Osobiście polecam tego specjalistę.Fachowośc, miłe podejscie do pacjenta i poczucie humoru.

Żaden lekarz w moim rodzinnym mieście nie umożliwił mi skorzystania z tylu specjalistycznych badań ile dr Bonek( a mieszkam w bardzo dużym mieście, pełnym "renomowanych" klinik, i innych placówek medycznych) Jestem zwykłą pacjentką w ramach NFZ. Informację o tym, że w szpitalu w Grudziądzu pracuje "neurolog z powołaniem" znalazłam w internecie. Warto było jechać 250 km ,żeby się o tym przekonać. Dr Bonek i jego zespół to ludzie przywracający wiarę w służbę zdrowia. I chociaż diagnoza mnie przeraziła - jakoś mniej się stresuję, wiedząc, że nie zostawią mnie bez pomocy. Doktorze - bardzo dziękuję. Iwona

Posiada ogromną wiedzę ze swojej specjalności,bardzo uprzejmy,jasno wszystko tłumaczy.Leczę się u niego na SM.Niestety nie wszyscy lekarze mogą udzielić wyczerpującej odpowiedzi na pytania dotyczące tej choroby.Nie "zbywa" pacjenta.Diagnozuje do maximum tzn do postawienia trafnego rozpoznania.Gorąco polecam ludzki''

ludzki''

Pan doktor to przede wszystkim dobry człowiek. Jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego zachowuje się jak człowiek i tak też traktuje pacjenta.