lekarz Robert Bonek

Neurolog

nie mogę napisać, że bardzo źle ale z pewnością doktor bardzo stara się sprawić wrażenie a czasem zwyczajnie mógłby zdać sonie sprawę, że nie jest najważniejszy

Pan Doktor Bonek to człowiek Anioł ...wspaniały mądry ...jest lekarzem neurologiem...psychologiem w jednym. Doktor który poświęca się każdemu pacjentowi całym sercem jest wnikliwy nie odpuści dopóki nie znajdzie konkretnej przyczyny choroby robi wszystkie badania do skutku . Bardzo cierpliwy wybitny specjalista umie słuchać wszystko dokładnie potrafi opisać nie pozostawiając żadnych wątpliwości . Nie mam słów aby wyrazić moją wdzięczność dla Doktora . Zawsze jak dzwonię a Pan Doktor nie odbiera oddzwania .Nigdy nie odmówi pomocy zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Jest strasznie mało takich PRAWDZIWYCH LEKARZY.Fachowiec najwyższej klasy,bez wahania twierdzę że ...

Nie mam słów aby wyrazić moją wdzięczność dla Doktora .
Zawsze jak dzwonię a Pan Doktor nie odbiera oddzwania .Nigdy nie odmówi pomocy zawsze znajdzie czas dla pacjenta.Jest strasznie mało takich PRAWDZIWYCH LEKARZY.Fachowiec najwyższej klasy,bez wahania twierdzę że najlepszy jakiego do tej pory spotkałam.Przy tym każdego pacjenta traktuje jako tego jedynego i najważniejszego, nieistotne, czy go leczył prywatnie, czy nie.
Bezkompromisowy w poszukiwaniu efektywnego leczenia .Człowiek, który dał mi wiarę w sens życia, sprawił, że mogę spełniać swoje marzenia.
Dziękuję pięknie, Panie Doktorze .Życzę Panu wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze.A.S. z Brodnicy (mama z Nysy ze szpitala:-))

Ktoś napisał,o doktorze Bonku "karierowicz". Odsyłam do klinki w Poznaniu. Tam kariera "maluje się" na twarzach wielu lekarzy.Znam dr.Bonka od kilku lat.To zdecydowanie najlepszy neurolog,na jakiego trafiłam. Kompetentny,rzeczowy,a przy tym pełen empatii. A że jest ambitny? I dobrze, bo dzięki takim lekarzom, my chorzy mamy szansę na właściwą diagnozę. :-)

Sztuczna uprzejmość. Dużo miłych słów. Uśmiech przylepiony do twarzy. A za tym wszystkim niewiele więcej. Nie polecam

Figurant i karierowicz nastawiony na czerpanie korzyści. Prywatnie prawie wersal, z dystansem nakierowaniem na pozyskanie pacjenta. Publicznie, wygadany bez zainteresowania chorym.

Pełen profesjonalizm, empatyczność oraz troska o pacjenta

Pełen profesjonalizm, empatyczność oraz troska o pacjenta

nigdy wczesniej nie spotkalam na swojej drodze tak oddanego lekarza jakim jest dr.Bonek.jest On lekarzem z powolania .wiedza kompentencja zaufanie ,potrafi sluchac a do tego cierpliwy .jedyny w swoim rodzaju .przez 2 lata przeszlam wielu neurologow ale ten jest super najlepszy .

Wzorem wcześniejszych wizyt u innych neurologów byłam przed wizytą u dr.Bonka przygotowana na przedmiotowe traktowanie.Zostałam pozytywnie zaskoczona.Pan doktor mnie wysłuchał,zbadał (wcześniej-od 2 lat-żaden neurolog tego nie robił)sprawdził wyniki badań ,zaaplikował leki i EUREKA !!! jest lepiej.Samodzielnie funkcjonuję w mieszkaniu i sama wychodzę na którkie spacery.Bardzo dziękuję.

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam.

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam.

Bardzo uprzejmy, kontaktowy lekarz. Ale niestety w moim przypadku nie chcial podejsc bardziej indywidualnie do dosc skomplikowanego i jednoczesnie specyficznego przypadku (calkowicie z poza sztampy a tylko troszeczke inaczej trzeba bylo spojrzec i pomyslec ale coz) no i po prostu zbyl mnie.