lekarz Jolanta Brzozowska-Fyk

Neurolog

Niestety ta Pani nie jest osobą kompetentną, już sam fakt że mam szereg objawów towarzyszących chorobie nieuleczalnej, miedzy innymi poruszam się o kuli, czy mam problemy gastryczne i nie utrzymuję moczu a mam czelność studiować to jest powód aby przyznać mi na komisji stopień lekki. Już nie wspomnę, że mnie nawet wysłuchać nie chciała. Szkoda mówić, pisać i strzępić języka. Dobro wraca a zło uderza ze zdwojoną siłą. Mam nadzieję, że szybciej niż wolniej.

Stanowczo nie polecam, bardzo nieprzyjemna w obyciu, nastawiona na siebie, bardziej przejęta tym, że nie przyszło dwóch ostatnich pacjentów, niż samym pacjentem, ciągle zastanawiała się na wizycie co z tamtymi ludźmi, poza tym jak na orzecznictwie weszłam z tatą do gabinetu psychologa to wchodziła tam 4 razy bez pukania, przerywała, a w końcu powiedziała: państwo już kończą, tak? Bezczelne poganianie, załatwianie własnych spraw na wizycie. Dramat.

Zgadzam się z opinią Karoliny na temat pani doktor.Jest to lekarz tzw starej daty,bazujący na wiedzy sprzed lat.Nie znała symptomów mojej choroby (może nawet o niej nie słyszała,bo to dość rzadka choroba).I taka osoba uczestniczy w komisji orzekającej o niepełnosprawności.Poza tym zachowywała się nieprzyjemnie w stosunku do mojej osoby.Zdecydowanie nie polecam

Nie polecam tej kobiety, bardzo źle traktuje ludzi, niestety zero etyki lekarskiej -bo jak nazwać np.odczytywanie diagnozy na korytarzu przy obcych ludziach?...