lekarz Jolanta Chudzińska-Kamińska

1,6

Pani doktor pomyliła się z zawodem, bardzo opryskliwa miałem umówioną wizytę telefonicznie ,,po przyjeździe czekłem półtorej godziny i zostałem odprawiony przez Panią doktor w bardzo chamski sposób Pani pielęgniarka która pracuje z Panią doktor w Świdwinie jest bardzo wyrozumiała , współczuje jej pracy z takim człowiekiem .Nie polecam Pani doktor .Strach poddać się badania.

Nie polecam nikomu. Byłam na wizycie z dwójką dzieci. Pani doktor nie sympatyczna, zamiast obsłużyć pacjentów, rozmawiała z inną pacjentką na tematy nie związane z wizytą, np o ubraniach z Lidla. Dzieci już zniecierpliwione , kazała je trzymać, żeby nic nie ruszały. 3 razy tłumaczyłam o co chodzi i dlaczego przyszłam na wizytę. Po czym stwierdziła,że trzeba było przyjść w wakacje a nie w październiku. Nie polecam , dawno nie miałam do czynienia z tak nieprofesjonalną osobą.

Często odwiedzam Panią doktor i zawsze wracam usatysfakcjonowany miła , kompetentna, bardzo nie konkretną, polecam 😀

Wszystkie opinie trafione,jakis czas temu kiedy byłem u tej pani,powiedziala mi ,że to ja jako pacjent jestem dla niej ,a nie ona jako lekarz dla pacjenta...chyba dalsza opinia o tym ''lekarzu''jest zbyteczna...po wymianie zdań opuściłem gabinet bez udzielenia mi porady,ponieważ dała mi do zrozumienia ,że przyjmie mnie jak będzie miała ochotę...

Niestety miałem to nieszczęście spotkać na swojej drodze "p.Doktor"... Wcześniejsze negatywne opinie w zupełności zasłużone. Fatalny kontakt z pacjentem, opryskliwa, wybujałe ego... itp itd Najgorsze, że lekarz z tej Pani żaden... nie pomogła wręcz zaszkodziła!!! Nie polecam i jeszcze raz niepolecam... Każdy inny okulista tylko nie ONA !!!

Niestety miałem to nieszczęście spotkać na swojej drodze "p.Doktor"...
Wcześniejsze negatywne opinie w zupełności zasłużone.
Fatalny kontakt z pacjentem, opryskliwa,
wybujałe ego... itp itd
Najgorsze, że lekarz z tej Pani żaden... nie pomogła wręcz zaszkodziła!!!
Nie polecam i jeszcze raz niepolecam...
Każdy inny okulista tylko nie ONA !!!

Nikomu nie polecam,wyjątkowo nieuprzejma jako człowiek ,nie mówiąc już o fatalnym kontakcie i podejsciu do pacjenta,opryskliwa z wybujałym mniemaniem o własnej osobie ,jednym słowem ''lekarz''porażka.

fatalny lekarz i człowiek, brak jakiegokolwiek dobrego podejscia do pacjentów . Bardzo opryskliwa kobieta