lekarz Jolanta Gierczak-Walichnowska

Neurolog

2,5
1,7
1,8

Co za fatalny lekarz! Nie umawiajcie się do p Jolanty jeśli chcecie zostać potraktowani uważnie starannie. pani doktor jest wszystko jedno co się z Wami dzieje, byleby nabić jak najwięcej wizyt, nawet jeśli to oznacza że będziecie czekać bez żadnego planu leczenia miesiącami

Potwierdzam poprzednie negatywne opinie o pani Gierczak-Walichnowskiej. Zupełny brak kontaktu z pacjentem. Wycofana, oschła, nieprzyjemna w rozmowie. Na pytania dotyczące schorzenia odpowiada banałami na poziomie wikipedii. Oskarża pacjenta, że...jest chory. O godzinie 8 rano pani doktor wytapetowana i ubrana jak do opery. Całkowite nieporozumienie. Pacjentom Luxmedu i być może innych poradni odradzam wizytę u pani Gierczak-Walichnowskiej. Strata czasu.

Wyjątkowo niesympatycna osoba. Spóźniona na wizytę - mimo to wpuszcza bez kolejki pacjentów a sama wizyta na bardzo niskim poziomie. Wyniosła i traktująca z góry pacjenta. Czasy w których lekarze tak traktowali pacjentów mam nadzieję odeszły w niepamięć ale TA pani wyraźnie za nimi tęskni. Odradzam, jest tylu innych specjalistów ( np. neurolog dr.Szymański ) do których przyjemniej będzie się wybrać.

Lecze się od wielu lat u Pani dr.Gierczak dzięki niej byłam pod doskonałą opieką przez wiele lat i zawsze poza dolegliwościami neurologicznymi interesowała się innymi moimi problemami zdrowotnymi i doradzała. Polecam ja wszystkim znajomym i rodzinie.

Wyniosła i traktująca pacjęta mocno z góry. Fakt - nie jestem lekarzem, ale jak zadaję pytania (może i głupie) o moją chorobę (dyskopatia) to chciałbym otrzymać choć cień odpowiedzi. Tym czasem zostałem wsyłany do księgarni, żeby kupić sobie książkę do anatomii i wtedy wrócić porozmawiać. Dodam, że poszedłem z kręgosłupem piersiowym, a usłyszałem, że do wymiany mam szyjny -naturalnie bez badania radiologicznego. Więcej tam nie wrócę.

Elegancka, wyniosła, zimna kobieta. Jednak moje oczekiwania w stosunku do lekarza są trochę inne...