lekarz Jolanta Gręda

Neurolog

2,6
2,4

Szkoda słów. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentami leżącymi w szpitalu na oddziale neurologii

Nie polecam nikomu tego lekarza, jest nikompetentna, arogancka, niesumienna.

Nie polecam nikomu tego lekarza, jest nikompetentna, arogancka, niesumienna.

Polecam gorąco p.doktor. Szanuję ją za wiedzę lekarską i kompetencję.Pani doktor jest niezwykle miłą , kontaktową i sympayczną osobą.Zawsze można liczyć na jej pomoc.

Uważam, iż nie pomogła mi ani też nie zaszkodziła, znalazłam innego specjalistę, który jest mi w stanie pomóc. Mnie potrzeba dalszego leczenia skutków związanych z rwą kulszową (w ub. roku nie mogłam sama chodzić i musiałam się rehabilitować), a pani Dr Gręda sugerowała powrót do pracy (po przeprowadzeniu opinii lekarskiej bdb wiedziała co wykonuję w pracy i jaki ma ona szkodliwy charakter na mój kręgosłup), podważyła opinię mojego lekarza - specjalisty z wieloletnim doświadczeniem! Jestem zszokowana, że lekarz podważa opinię innego lekarza - specjalisty - dzięki, któremu tak naprawdę znowu normalnie funkcjonuję. Mam ograniczenie do dźwigania, a ona zupełnie to zlekceważyła, twierdząc iż nic mi nie jest, a Rezonans Magnetyczny wykazał zupełnie co innego, że mam uszkodzony kręgosłup w 2 miejscach i umiarkowany stopień degeneracji w wieku 28 lat, a pani Dr porównała mnie do siebie mówiąc, że ona ma też problem z kręgosłupem, tyle że Pani Dr nie musi dźwigać w pracy i jest o połowę starsza. NIE POLECAM Pani Dr Jolanty Gręda, gdyż nie jest kompetentna wg mnie, a poza tym badanie podstawowe niczego o stanie pacjenta nie mówi, nawet nie wzięła pod uwagę faktu, iż jestem w trakcie leczenia i lekarz chirurg wyraźnie napisał kontynuacja leczenia i zakaz dźwigania, pilna konsultacja neurologiczna, a Ta Pani Dr zupełnie to zlekceważyła, przepisała mi te same leki, które już biorę. Odradzam lekarza Jolantę Gręda. Oburzona Pacjentka

miły i kompetentny lekarz

miły i kompetentny lekarz