lekarz Jolanta Horoszkiewicz-Dąbrowska

1,5

Tego typu osób nie stać na zastanowienie się nad sobą. Pani, jak sama stwierdziła, cyt. jest za stara, by przyjąć jakieś inne poglądy. Byłem na wizycie POZ u tej pani. Jestem zniesmaczony. Zachowanie, jakie p. doktor Dąbrowska prezentowała podczas wizyty pozwala z całą stanowczością stwierdzić, że gdyby taka porada była realizowana prywatnie – to w żadnym wypadku nie wrócił bym więcej pod jej drzwi ani nikomu nie polecił udania się tam. W ogóle cała wizyta odbyła się w pretensjonalnej atmosferze i na odwal się. Zaś w szczególe bohaterka, np. zapytana o to, jaką stwierdza jednostkę chorobową… podała mi jej kod. Zapytuję więc, co się kryje pod owym kodem. W odpowiedzi słyszę: pan sobie sprawdzi. Nie, nie sprawdzę sobie, pani mi powie – odparłem. Wtedy z wielką łaską usłyszałem jedno zdanie wyjaśnienia. Jakby oburzona, jakim prawem pacjent śmie pytać co mu jest!? Poczułem się jak statysta, który paszczę ma mieć stuloną, recepta w zęby i następny; byle "hajs" się zgadzał. Lekarz jest w przychodni dla ludzi, a nie ludzie dla lekarza. Jeżeli komuś coś nie odpowiada w tym układzie, to polecam prowadzić indywidualną praktykę lekarską prywatnie. Wówczas będzie okazja nauczyć się właściwych zachowań wobec pacjentów.

Skrajny brak szacunku do pacjenta. Wyzwiska i krzyki skierowane do chorego szukającego pomocy. Najbardziej bezczelna i wredna osoba jaką można spotkać. Ponad to, odmawia wystawienia skierowania na potrzebne badania, kobieta pełna nienawiści. Absolutnie nie nadaje się do pracy z ludźmi.

Najłagodniej, jak tylko mogę: nieprzyzwoita kobieta. Wizyta refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia - zmarnowane środki. Przykre dla pacjentów oraz pracodawcy.

Najłagodniej, jak tylko mogę: nieprzyzwoita kobieta.

Jest Pani naj bardziej wredną ,bezczelną zadufaną w sobie nie ludzką idealistką.NIECH TO DO PANI DOTRZE JEST PANI TAK BEZCZELNA DO PACJĘTÓW,ŻE NIE ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA!!!I DOBŻE PANI WIE ,ŻE MAM RACJE.