lekarz Jolanta Hudecka-Figlus

1,5
1,5
1,3

Totalny brak kultury osobistej u Pani Doktor. Nastawienie do pacjenta lekceważące i poniżające. Pani Doktor nie angażuje się w podejście indywidualne do pacjenta, nie analizuje przedstawionych wyników badań, nie współpracuje z innymi lekarzami pod opieką których jest pacjent. Co więcej - nie bierze pod uwagi przepisanych leków, badań i opinii innych specjalistów. Jest opryskliwa, niemiła i arogancka. Spóźnienie w przyjmowaniu pacjentów - 4h.

Jest opryskliwa, niemiła i arogancka.
Spóźnienie w przyjmowaniu pacjentów - 4h.

Pani „doktor” bardzo niesympatyczna, bardzo lekceważąco podchodzi do pacjenta, przeprowadza badanie żując ostentacyjnie gumę.. Przy wejściu do gabinetu nawet nie raczyła odpowiedzieć dzień dobry ani przy wyjściu powiedzieć do widzenia. Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej Pani.

Dzień dobry, odradzam wszystkim wizyty u tej Pani Doktor, brak kompetencji oraz nieprzyjemna atmosfera. Pani doktor przepisała lek, który po wielokrotnych wizytach w aptekach oraz rozmów z farmaceutami okazał się nieistniejący. Mało tego, jak już wróciłem z powrotem na Izbę Przyjęć, po to by przepisała poprawny lek zastałem bardzo opryskliwą i arogancką postawę.

Trafiłam do Pani "doktor" do szpitala okulistycznego z rozległym wylewem oka i praktycznie zupełnym brakiem ostrości. Poprzednie komentarze savjak najbardziej trafne. Pani zachowuje się jakby pracowała za karę. Traktuje pacjenta jak intruza o jakiekolwiek współczuciu nie ma mowy. Podczas wizyty Pani powtarzała, że moja dolegliwości nie jest nagłym wypadkiem, sugerując, że nie potrzebnie się zjawiłam. Wszak normalnym jest, że nagle traci się wzrok. Pani stwierdziła powazna dużą wade wzroku. Tłumacząc jej ze ta wada urosla w przeciągu kilku godzin stwierdziła, że nic nie poradzi i żebym wymieniła szkla. Tacy ludzi powinni być odsunieci id wykonywania zawodu.

Bardzo niemiła osoba. To pierwsze i dominujące wrażenie. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia: opryskliwa, ordynarna. Pacjent ma wrażenie, że niepotrzebnie przyszedł, zajmuje czas i przeszkadza. Pomimo, że udzieliła skutecznej porady, ewentualna, kolejna wizyta u tej pani byłaby ostatecznością. Po wizycie pozostaje przede wszystkim niesmak i refleksja nad powołaniem do zawodu.

Bardzo niemiłe podejście do pacjenta...Zachowuje się tak jakby pacjent był niemile widziany, sam jest sobie za wszystko winny i niepotrzebnie przychodzi do lekarze. Takim zachowaniem lekarze pokazują, że nie zasługują na jakiekolwiek podwyżki.....