3,4
3,5
3,4

Absolutnie polecam! Ja leczę się już długo u pani doktor i jestem mega-zadowolona. Mojej choroby się wyleczyć nie da ale przynajmniej jest super poprawa i remisje. Poleciłam tą lekarkę rodzinie bo mieli problem z dzieckiem. Też byli bardzo zadowoleni. Dziecko zdrowiutkie było za kilka dni. Da się zaraz wyczuć że pani doktor ma spore doświadczenie i wie co robi.

Nie wiem skąd te negatywne opinie jeśli chodzi o leczenie dzieci? Ja z moim maluchem trafiłam do pani doktor prosto od alergologa dziecięcego i postawiła taką samą diagnozę. Leczenie pomogło szybko. Myślę że to doświadczona dermatolog. Poleciała ją wielu znajomym matkom dzieci i wszystkie były z leczenia zadowolone. No i jeszcze jedno: pani doktor jest bardzo rzeczowa i konkretna. Żadnego omijanie w bawełnę, mówi tak jak jest. Polecam!

Ostrzegam przed tym gabinetem, znamię pani doktor chciała usuwać skalpelem i zakładać szwy. Oczywiście u innego dermatologa w 5 sek. znamię usunięto laserem CO2. Czas się tutaj zatrzymał !!!

Czas się tutaj zatrzymał !!!

Gorąco polecam panią doktor! Od lat miałam problem z suchymi piętami, byłam z nim już u wielu dermatologów i nikt nie potrafił mi pomóc. Efekt zawsze był krótkotrwały, jednak pani doktor od razu rozpoznała co mi dolega i przepisała mi odpowiednie leczenie. Pozytywny efekt utrzymuje się już całymi tygodniami! Udałam się do pani doktor również z moim dziewięcioletnim synem, który też został wyleczony! Gorąco polecam i dziękuję! Ola K.

Ola K.

Polecam Panią doktor bo jest tego warta. Miałem już trzy wizyty ale były potrzebne. Zdecydowanie miałem alergię a jej wykrycie trwało latami w ośrodku i nic nie wykryto. Jak się okazało byłem uczulony na futro psa, niestety mojego!.Teraz jestem bez leczenia, bez astmy, bez duszności! Ta lekarka pierwsza przeprowadziła naprawdę dokładną rozmowę. Polecam każdemu!!!

Bardzo kompetentna lekarka. Poświęciła mi tyle czasu i sił, że zdecydowałam się napisac pozytywną opinię. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrego dermatologa.

Trafiłam do pani doktor z Tarnowskich Gór bo poleciła mi ją moja mama która leczy się na łuszczycę. Ja zrobiłam sobie serię pilingów a potem likwidowałam zmarszczki botoksem. Z obu zabiegów jestem więcej niż zadowolona. To naprawdę mi pomogło. Botoks robiłam sobie czwarty raz i muszę przyznać że tym razem efekt był super. Ola.

Ola.

Pani doktor byla czwarta dermatolog do ktorej trafilem ze,jak sie okazalo,świerzbem i pozostalosciami po nim.Podeszla do problemu BARDZO kompleksowo (wykryla rowniez skorne uczulenie),wynalazla jakies dziwne wycofywane leki ktore nareszcie pomogly po roku swedzacej udreki.Bardzo goraco polecam-specjalistka w kazdym calu !

Ja byłam po wizycie zadowolona i do teraz jestem bo jestem wyleczona. Nawet nie spodziewałam się alergii u siebie a jednak po odstawieniu proszku do prania objawy znikły. Przez rok się męczyłam bo nikt na to nie wpadł że mogę być uczulona.

Lekarz traktujący małych pacjentów zza biurka-zerka z daleka na wysypkę, a rodziców z góry - rozmawia jak z ludźmi niewykształconymi. Przepisuje te same mocne specyfiki na twarz, nogę, nieważne - nie patrzy na wiek pacjenta, rodzaj skóry. Oj nie polecam tej pani rodzicom małych dzieci.