lek. dent. Jolanta Jarka

Ortodonta, RTG, Stomatolog

Pani doktor leczyła moja wadę zgryzu przez 3 lata. Niestety po tych 3 latach noszenia aparatu obsuneły mi się dziąsła i ściągnęła mi aparat mimo braku poprawy a wręcz pogorszenia wady zgryzu. bez mojej zgody. Do tej pory borykam się przez to z problemami, m.in. kruszenie zębów, ból przy dziąsłach !!! scieranie zębów. bóle twarzy i uszów. ale znalazłam lekarza który mi pomaga.

Błyskawiczny termin przyjęcia dziecka na NFZ w porównaniu z innymi lekarzami. Pełna diagnostyka. Aparat już po tygodniu do odebrania. Bardzo konkretna i fachowa lekarka. moja córeczka i ja jesteśmy bardzo zadowolone z efektów leczenia - 3 lata wyjmowanym aparatem.Polecam.

Leczę się rok doktórka konkretna, rzeczowa, wymagająca z dużą wiedza. Jestem przyjmowany prawie od razu. Wygląd wizyt mi się podoba. Bardzo szybko widoczny efekt leczenia. Bardzo gorąco polecam:)

Przed świętami ja i moja dziewczyna skończyliśmy leczenie .Dziewczyna leczyła się prawie 2 lata ,ja trzy miesiące dłużej ale miałem bardziej krzywe zęby. Jesteśmy bardzo zadowoleni.Porównywaliśmy ceny- są podobne.Moja znajoma leczyła się w innym gabinecie ponad trzy i pół roku. Zostawiła tam kupę kasy.Wg. mnie ona jest dobrym ortodontą, widać że szkoli innych,a to chyba nie każdy może.Nie jest jakaś strasznie miła ale mnie wystarczy że dobrze leczy. Spokojnie wszystkim polecam.

Spokojnie wszystkim polecam.

Pani doktor kilka lat temu leczyła moja wadę zgryzu. Niestety po ponad 2 latach noszenia aparatu ściągnęła go mimo niepełnej poprawy. Do tej pory borykam się przez to z problemami, m.in. pękaniem zębów!!!