lekarz Jolanta Kowiańska

Neurolog

1,3
1,5
1,3

Najbardziej niemila lekarka jaka w zyciu spotkalam. Nie dosc ze nie ma czasu dla pacjenta, bo zaraz ma prywatne wizyty to poniza komentujac wyglad i robi jakies dziwne porownania do Walesowej. Makabra, omijac szerokim lukiem, ta pani minela sie z powolaniem...

Beznadziejne podejście do pacjenta. Niby słucha co się do niej mówi, ale sama nic nie powie. Zresztą ogólnie bardzo niewiele mówi. Przyszedłem z dwoma skierowaniami na dwie różne jednostki chorobowe w nadziei że uda się to załatwić podczas jednej wizyty, ale zajęła się właściwie tylko jedną z nich. (pewnie dlatego, że za drugą podczas jednej wizyty i tak nie miałaby płacone) Przepisała leki przeciwbólowe które w ogóle nie działają na moje bóle. Jedyny plus z wizyty to skierowanie na rezonans magnetyczny, ale po 9 miesiącach gdy będę miał z niego wyniki (tyle się niestety czeka) na pewno z nimi do niej nie wrócę.

Dr Kowiańska jest najlepsza w wystawianiu recept. Zgłosiłam się do niej z problemem nawracających migren. Po otrzymaniu kolejnej recepty, na pytanie, kiedy znowu mam przyjść, powiedziała, że jeśli odstawię ser żółty i czekoladę, to już nie będę musiała przychodzić.

Beznadziejne podejscie do pacjenta,brak poszanowania,nie chce nawet wysluchac co pacjent ma do powiedzenia.Gdy powiedzialam jakie mam objawy to stwierdzila,ze skoro jestem taka madra to powinnam sie leczyc internetowo i wystawila mi skierowanie do szpitala na oddzial neurologiczny z dopisanym stwierdzeniem : pacjentka twierdzi ,ze jest bardzo chora. nigdy wiecej do tej baby nie pojde,porazka!!!!

popieram opinię, też usłyszałam coś takiego jest pani z młoda na to chorobę, odradzam tą panią doktor, lekarz powinien być z powołania, który jest dla pacjenta a nie pacjent dla niego, lekarz powinien dobrym słowem, uśmiechem przyciągać pacjenta do siebie żeby zdobyć jego zaufanie a ta pani doktor tego nie robi

DNO KOMPLETNE!!!!Tak się zbadać można samemu, brak skierowania na kolejne badania i przepisanie recepty bez postawienia diagnozy a odpowiedź na moją sugestię był zaskakujący - jest pan za młody!To ma być lekarz?!Kompletne nieporozumienie!!!!!