lek. dent. Jolanta Krulak

Pani Doktor już kilka razy wyleczyła mi zęba, którego inni dentyści nie potrafili. Dokładność, cierpliwość i profesjonalizm ! Dziękuję i gorąco polecam.

Świetny fachowiec, godna polecenia. Dokładna, szeroko tłumaczy co wykonuje, gabinet z super wyposażeniem na miarę dzisiejszych czasów.

Dobry kontakt z pacjentem, tłumaczy rodzaj schorzenia i etapy leczenia; komunikatywna, nie sprawia wrażenia pośpiechu; bardzo dobrze rozplanowuje godziny wizyt - nie czeka się na umówioną godzinę; oddzwania by przekazać ważne informacje. Dokładna. Takich lekarzy życzylibyśmy sobie więcej w Polsce. Polecam bardzo

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Polanica-Zdrój"?

Boczna 24
58-310 Szczawno-Zdrój