lekarz Jolanta Ostrowska

Lekarz medycyny pracy, Dermatolog

Pomimo licznych wizyt ,Pani doktor nie zdiagnozowała co mi jest ,a lekarstwa które dała wręcz pogorszyły sprawę.

Wizyta miała miejsce w lipcu br. Wreszcie właściwie zdiagnozowano moje schorzenie. Było to możliwe dzięki wiedzy medycznej i doświadczeniu zawodowemu Pani doktor, co świadczy o Jej wysokiej kompetencji. Można powiedzieć, że na "własnej skórze" odczułem prawdziwość bardzo dobrych opinii jakie słyszałem o lekarzu Jolancie Ostrowskiej. Szczerze polecam Panią doktor wszystkim, mających dermatologiczne problemy.