lekarz Jolanta Pietranek

3,6
2,7
3,1
2,5

Ta pani budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony jest miła, uprzejma, stara się udzielić pacjentowi wszystkich niezbędnych informacji. Jednak nie polecam jej osobom, które zmagają się z trądzikiem. Pani doktor najchętniej leczyłaby tę chorobę przy pomocy maści na bazie parafiny, które mogą pogorszyć stan cery. Pani Pietranek przepisuje antybiotyki bez wykonania antybiogramu, w związku z tym nasze leczenie przypomina grę w rosyjską ruletkę. Jeśli problem ma podłoże hormonalne, to nie możemy liczyć na pomoc. Pani doktor uważa, że nie należy podawać środków hormonalnych. Kiedy odwiedziłam ją, mając zasyfioną twarz, dowiedziałam się, że mam ładną cerę, bo inni mają gorzej.
Co gorsza pani doktor jest trochę roztrzepana. Gdy wypisywała mi receptę popełniła dwa podstawowe błędy. Po pierwsze, nie uwzględniła maści, którą miałam zwalczyć wysypkę na ręce, po drugie, pomyliła retinoid z innym lekiem. Na szczęście zainteresowałam się produktem, który wpadł w moje ręce. Przeczytałam skład i nie znalazłam żadnego retinoidu. Potem przyjrzałam się ulotce, z której wynikało, iż lek, który posiadam, nie służy do walki z trądzikiem.

Bardzo dobry lekarz,od lat leczy całą moją rodzinę i nas nie zawiodła.

Bardzo dobry lekarz,od lat leczy całą moją rodzinę i nas nie zawiodła.

nie oceniam lekarza, nie byłam na wizycie, po usłyszeniu jaki jest koszt, zrezygnowałam! Chyba lekka przesada 140zł. za wizytę.

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, choć pierwsze wrażenie może podpowiadać coś innego. Miałem dosyć poważny zabieg, przygotowanie trwało ponad tydzień, wszystko się udało. W razie konieczności pani doktor zleca dodatkowe badania np. histopatologiczne. O wynikach informuje telefonicznie, więc nie ma potrzeby chodzić na kolejną wizytę. Wizyta kontrolna w moim przypadku była darmowa (sporo zapłaciłem za zabieg, ale u konkurencji ceny były podobne)

JEST DOBRYM SPECJALISTA W DZIEDZINIE DERMATOLOGII - POLECAM!!!

JEST DOBRYM SPECJALISTA W DZIEDZINIE DERMATOLOGII - POLECAM!!!

Czekałam pod gabinetem 40 minut, a pani doktor ucinala sobie pogawedke z pacjentką!!!!Kiedy zapukałam i zapytałam jak długo musze jeszcze czekać, bo w samochodzie mam małe dziecko, usłyszałam bardzo niegrzeczną odpowiedź.Zrezygnowałam z wizyty, na którą nie maiłam już ochoty.Nikomu nie polecam.Nie szanuje czasu oczekujących pacjentów.

jak mozna dopuscic takiego lekarza do oceniania choroby neurologicznej kpina jeszcze raz kpina

JEST DOBRYM SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE - POLECAM!!!!

JEST DOBRYM SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE - POLECAM!!!!

BARDZO KOMPETENTA OSOBA Z OGROMNA WIEDZĄ MEDYCZNĄ.

BARDZO KOMPETENTA OSOBA Z OGROMNA WIEDZĄ MEDYCZNĄ.

Polecam, uprzejma, dokładna, profesjonalna

Polecam, uprzejma, dokładna, profesjonalna