lekarz Jolanta Pietranek

2,6
2,6
2,9
2,4

Moim zdaniem Pani doktor bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta. Potrafi słuchać pacjenta i wszystko tłumaczy w sposób jasny. Była to moja kolejna wizyta i za każdym razem jestem z leczenia i porady bardzo zadowolona. Polecam szczerze

Jeśli pracuje jako orzecznik ZUS, a tak jest, to co możemy oczekiwać ws. kompetencji i zachowania do pacjenta. Dno i jeszcze raz dno !!!.

Dotychczas konsultowałam się u różnych lekarzy, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką nieuprzejmością i brakiem wiedzy, jak u tej Pani. Szkoda tracić czas i lepiej umówić się do kogoś kompetentnego.

Dotychczas konsultowałam się u różnych lekarzy, ale jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką nieuprzejmością i brakiem wiedzy, jak u tej Pani.
Szkoda tracić czas i lepiej umówić się do kogoś kompetentnego.

Zero ale to zero wiedzy , poco oni się tak długo uczą a i tak nic nie wiedzą! Zabrać uprawnienia do wykonywania zawodu .

Ta pani budzi we mnie mieszane uczucia. Z jednej strony jest miła, uprzejma, stara się udzielić pacjentowi wszystkich niezbędnych informacji. Jednak nie polecam jej osobom, które zmagają się z trądzikiem. Pani doktor najchętniej leczyłaby tę chorobę przy pomocy maści na bazie parafiny, które mogą pogorszyć stan cery. Pani Pietranek przepisuje antybiotyki bez wykonania antybiogramu, w związku z tym nasze leczenie przypomina grę w rosyjską ruletkę. Jeśli problem ma podłoże hormonalne, to nie możemy liczyć na pomoc. Pani doktor uważa, że nie należy podawać środków hormonalnych. Kiedy odwiedziłam ją, mając zasyfioną twarz, dowiedziałam się, że mam ładną cerę, bo inni mają gorzej.
Co gorsza pani doktor jest trochę roztrzepana. Gdy wypisywała mi receptę popełniła dwa podstawowe błędy. Po pierwsze, nie uwzględniła maści, którą miałam zwalczyć wysypkę na ręce, po drugie, pomyliła retinoid z innym lekiem. Na szczęście zainteresowałam się produktem, który wpadł w moje ręce. Przeczytałam skład i nie znalazłam żadnego retinoidu. Potem przyjrzałam się ulotce, z której wynikało, iż lek, który posiadam, nie służy do walki z trądzikiem.

nie oceniam lekarza, nie byłam na wizycie, po usłyszeniu jaki jest koszt, zrezygnowałam! Chyba lekka przesada 140zł. za wizytę.

jak mozna dopuscic takiego lekarza do oceniania choroby neurologicznej kpina jeszcze raz kpina

Bardzo dobry lekarz,od lat leczy całą moją rodzinę i nas nie zawiodła.

Bardzo dobry lekarz,od lat leczy całą moją rodzinę i nas nie zawiodła.

15 miesięcy leczenia żadnych efektów. Szkoda kasy!!!!!!!!!!!

15 miesięcy leczenia żadnych efektów. Szkoda kasy!!!!!!!!!!!

Czekałam pod gabinetem 40 minut, a pani doktor ucinala sobie pogawedke z pacjentką!!!!Kiedy zapukałam i zapytałam jak długo musze jeszcze czekać, bo w samochodzie mam małe dziecko, usłyszałam bardzo niegrzeczną odpowiedź.Zrezygnowałam z wizyty, na którą nie maiłam już ochoty.Nikomu nie polecam.Nie szanuje czasu oczekujących pacjentów.