lekarz Jolanta Rosa

Dermatolog

1,7
1,3

NAJGORSZY LEKARZ DERMATOLOG U JAKIEGO W ŻYCIU BYŁAM. Nigdy w życiu nie poczułam się tak źle u lekarza specjalisty jak na tej wizycie. Nie będę w tej opini Pani tytułować jednak, bo na miano lekarza Pani nie zasłużyła. Po obejrzeniu (przez 1,5s) mojego stanu skóry Pani stwierdziła, że plecy są "bardzo zaniedbane" (tak jakby ich stan wynikał z mojej winy). Czas oczekiwania na wizytę był cholendarnie długi (1,5 godziny) jak ostatcznie zostałyśmy przyjęte (byłam na wizycię z mamą, ukończyłam 18 lat w tym roku więc lepiej się czuję przy wsparciu rodzica jeszcze na tym etapie), a Pani na wstępie była niezwykle zdenerwowana, że przyszłam na tę wizytę z mamą. Powiedziała, że "skoro córka ma ukończone 18 lat to proszę się nie odzywać" (nie wyolbrzmiam, to dosłowny cytat). Miałam na sobie lekki makijaż (mam kompleksy na punkcie wyglądu mojej skóry, naprawdę jako młodą dziewczynę mnie to bardzo dobija, ciężko mi się przemóc żeby wyjść z domu bez niego) i jak Pani to zauważyła powiedziała, że cytuję "a Pani ma makijaż? no to skończyliśmy wizytę, proszę wyjść". Zamurowało nas i siedziałyśmy jak uczniaki przed tą Panią. Patrząc na reakcje naszą, Pani wypisała nam lek tylko na plecy. Nie powiedziała nic na temat tego leku - jak używać, kiedy, ile. Niekompetencja, brak empatii, absolutny brak szacunku. Tragiczna obsługa. Najgorszy, powtarzam, najgorszy lekarz jaki prawdopodobnie istnieje.

Byłem raz u tej pani i to nie teraz, ale kiedyś. Moja opinia pozbawiona jest więc emocji. Ale nigdy w życiu nie poszedłbym do niej drugi raz. Mam wrazenie, ze siedzi tam za karę,

Niestety, ale muszę potwierdzić kilka wcześniejszych komentarzy nt. stosunku tej lekarki do pacjenta. Doświadczyłem tego sam i muszę bez wahania stwierdzić, że tak niedobrej, nieprzyjemnej, wręcz odpychającej swoim zachowaniem lekarki nigdy wcześniej nie spotkałem. Niemiłe komentarze na temat mojej choroby, a nawet mojego wyglądu,

To nie była pierwsza wizyta, kilkukrotnie słyszałam , że jest lekarzem humorzastym ale dziś przekonałam się na własnej skórze, rozmawiała ze mna jak z małym dzieckiem, pogardliwie odpowiadała na moje pytania, irytowała się, bo nie usiadłam w tym miejscu gdzie wskazała...... banalne problemy, miałam wrażenie , że potraktowała mnie jak małą , głupiutką dziewczynkę

Jak na taki wiek, to kompetencje dermatologiczne raczej jak początkujący lekarz. Nie potrafiła zdiagnozować świerzbu w ostrej fazie (wysypka na całym ciele). Osoba nieprzyjemna, za 5 min. wizyty 140zł . Zerknęła i od razu pisze receptę, żadnych dodatkowych pytań, następny woła.

Bardzo nieprzyjemna osoba, zero taktu i kompletny brak fachowości w podejściu do pacjenta. Porady lekarskie też na bardzo niskim poziomie i chyba mały zakres wiedzy w wielu dziedzinach obecnej dermatologii. Zmieniłam lekarza i nigdy więcej nie pokuszę się już na wizytę u tej pani, bo wyszłam z niej bardzo zniesmaczona i niedoinformowana. Na dodatek diagnoza okazała się niewłaściwa. Odradzam, zarówno w imieniu swoim, jak i innych pacjentów, którzy doświadczyli tego samego podczas wizyty u tej wiecznie wkurzonej pani, która chyba sama powinna skorzystać z porady specjalisty w innej dziedzinie.