lekarz Jolanta Rosa

Dermatolog

Bardzo nieprzyjemna osoba, zero taktu i kompletny brak fachowości w podejściu do pacjenta. Porady lekarskie też na bardzo niskim poziomie i chyba mały zakres wiedzy w wielu dziedzinach obecnej dermatologii. Zmieniłam lekarza i nigdy więcej nie pokuszę się już na wizytę u tej pani, bo wyszłam z niej bardzo zniesmaczona i niedoinformowana. Na dodatek diagnoza okazała się niewłaściwa. Odradzam, zarówno w imieniu swoim, jak i innych pacjentów, którzy doświadczyli tego samego podczas wizyty u tej wiecznie wkurzonej pani, która chyba sama powinna skorzystać z porady specjalisty w innej dziedzinie.