lek. dent. Jolanta Smertycha - Chimowicz

Stomatolog, Ortodonta

3,7
3,7

Bardzo polecam Panią doktor, ma ogromną wiedzę i pozytywne nastawienie do pacjentów. Byłam u Pani doktor na wielu wizytach, gdyż nosiłam aparat stały oraz leczyłam u Pani doktor moje zęby. Mogę śmiało powiedzieć, że efekty przerosły moje oczekiwania oraz to, że Pani doktor uratowała mojego zęba, któremu groziło leczenie kanałowe. Serdecznie polecam a Pani doktor jeszcze raz dziękuję.

Lekarz w pełni godny polecenia. Moja fatalna wręcz wada zgryzu została zupełnie wyleczona, w dodatku bez wyrywania ani jednego zęba, gdzie inni lekarze uważali to za nieuniknione. Uprzejme i pogodne podejście do pacjenta, nic dodać, nic ująć.

bardzo polecam ,lekarz godny zaufania , mila ,ciepła osoba ,na wizytach zawsze dokładnie informuje pacjenta co będzie robione i dlaczego , przychodząc do Pani doktor wstydziłam się swojego uśmiechu , teraz uśmiecham się do wszystkich ,dziękuje Pani

Brak jakiegokolwiek cennika. Podniesienie stawki usług w trakcie leczenia. Co chwilę dopłacanie tutaj 10zł, potem 50zł. Bywały też rozmowy przez telefon w trakcie obsługi pacjenta. Pomijam oczekiwanie 45min na umówioną wizytę.

Jestem bardzo zadowolony z efektów, które osiągnęła u mnie Pani doktor. Serdecznie polecam. Bardzo miła i sympatyczna, a jaka gaduła.

Nie doszło do wizyty, bo Pani doktor stwierdziła, że teraz wychodzi do lekarza i mam poczekać. Stwierdziłam, że jak tak traktuje pacjentów wcześniej umówionych, to jak bardzo dziękuję za takie traktowanie i zrezygnowałam z wizyty.