dr Jolanta Wiśniewska

Alergolog, Pediatra

Zapisałam się do Pani doktor z 3 dzieci. Jestem zdumiona sytuacją, że nigdy nie czekam z dziećmi na przyjęcie 2-3 dni, jak wcześniej w przychodni, do której należałam. Zawsze jestem miło i fachowo obsłużona. Moje dzieci bardzo chętnie jeżdżą do przychodni, ponieważ lubią Panią doktor i Pani doktor nigdy nie robi problemu z rzeczy które tego nie wymagają.

Bardzo dobry lekarz dziecięcy, kompetentny, uprzejmy, moja córka nie chce chodzić do innego lekarza. Świetne podejście do małych pacjentów

Pani doktor leczy moich synów od lat. Mam do niej pełne zaufanie. Jeden z synów obecnie jest już pełnoletni, fachowy lekarz podchodzi po ludzku do pacjenta,

Bardzo dobry lekarz, rzeczowo i w bardzo miły sposób udziela konsultacji. Nie spotkałam się nigdy z sytuacją, że na wizytę moje chore dziecko mogło czekać 2 dni. Przyjmowane jest wtedy, kiedy zachoruje. Dla mnie jest to bardzo ważne, tym bardziej, że wykonuję odpowiedzialną pracę, a poza tym chore dziecko powinno być przyjmowane w chwili zachorowania.

Wspaniały lekarz i człowiek. Zawsze miło i sprawnie załatwiona wizyta. Bez opowiadania bajek. Lekarz jakiego można sobie wymarzyć.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Lipno"?

dr
Jolanta Wisniewska

Alergolog dziecięcy

NZOZ "Mój Lekarz" w Lipnie
ul. Tadeusza Kościuszki 21

Słowackiego 16
09-200 Sierpc
Szpital Lipno Sp. z o. o.
ulica Nieszawska 6
Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek
ul. Pomorska 25
ul. Ogrodowa 24
87-600 Lipno
Szpital Lipno Sp. z o. o.
ulica Nieszawska 6