Alergolog

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Wolny termin: 26 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 3

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Wolny termin: 23 Lip o 07:30. Sprawdź inny. # 5

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 6

Centrum Zdrowia Mediceum
ul. Koprzywiańska 2 lok 1 (przy pętli tramwajowej "Gocławek")

Wolny termin: 24 Lip o 15:30. Sprawdź inny. # 7

NZOZ Lekarz Rodzinny
Ul. Towarowa 1
23-200 Kraśnik

Absolutnie nie polecam. Zero kompetencji. Arogancka. Niemiła dla dzieci. Namawia na płatna szczepionkę oczywiście do kupienia tylko w "zaprzyjaźnionej" aptece. Nie bada przed odczulaniem. Wielkie ryzyko leczenią się u tej "pseudo dr.".

Wolny termin: 25 Lip o 10:00. Sprawdź inny. # 8

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Wolny termin: 25 Lip o 15:45. Sprawdź inny. # 9

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Odkryta
Odkryta 1 A
03-140 Białołęka, Warszawa

Niezwykle życzliwa osoba. Odczulałem się u Pani Doktor przez 5 lat. Mogę powiedzieć, że tylko pomoc Pani Doktror sprawiła, że udało mi się zaliczyć pełen cykl leczenia. Są efekty.

Wolny termin: 26 Lip o 12:30. Sprawdź inny. # 10

lek. med. Sławomir Wędzicha

Pulmonolog, Internista

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Super lekarz, który słucha pacjenta co on mówi, tłumaczy co trzeba, podchodzi kompleksowo do pacjenta. Jest naprawdę sympatyczny i miły, fachowy. Bardzo miło idzie się na wizytę do takiego lekarza. Rzetelnie mówi co sądzi o dotychczasowym leczeniu, u mnie stwierdził że mam dobre leki nowoczesne a skoro czuję się rewelacyjnie na nich to nie potrzeby ich zmiany(nie potępia i nie krzyczy jak robili to inni lekarze którzy preferowali inne leki).