lek. med. Gerard Gemel

Pediatra, Alergolog

Bardzo dobry lekarz polecam kazdemu z malym dzieckiem fachowa pomoc i szybka diagnoza. Doktor godny zaufania szczerze polecam

Polecam leczył mnie jako dziecko teraz lecze u niego swoja córke Kompetentny wie co robi Antybiotyki przepisuje w ostatecznosci Mam do niego zaufanie

Polecam bardzo chodziłam do wielu lekarzy z synkiem i wkoncu trafila na niego i dzieki temu moj synek wyzdrowiał teraz leczymy sie u niego całą rodziną.Doktor naprawde godny zaufania

BARDZO DOBRY SPECJALISTA Przy pierwszej wizycie od razu kazał odstawić leki dziecku których dziecko nie powinno brać z uwagi na skazę białkową.Innym lekarzom jakoś to nie przeszkadzało i złe leki przepisywali!!!

bardzo dobry lekarz polecam każdemu z czystym sumieniem !jak tylko moim dzieciom cos zaczyna dolegac lece odrazu do Pana doktora a on juz odowiednio ich podleczy

Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem w 100% zadowolona z jego pracy.

Świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem w 100% zadowolona z jego pracy.

Najlepszy lekarz w Piotrkowie, mam wrażenie że jeszcze nie doceniony...ale nigdy nie jest za późno:) Polecam

Polecam

Pan Doktor kiedyś był naprawdę dobrym lekarzem, teraz nie ma nigdy czasu na dokładne badanie. Przyjmuje zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. To jest nie dobre. Jest przy badaniu nieobecny, mam wrażenie że nie przywiązuje wagi do swoich obowiązków.

Zbyt zabiegany mało czasu poświęca szczególnie małym pacjentom

Zbyt zabiegany mało czasu poświęca szczególnie małym pacjentom

Moja córka dzięki temu lekarzowi żyje .Szczerze polecam.

Moja córka dzięki temu lekarzowi żyje .Szczerze polecam.