Pediatra Piotrków Trybunalski

Pediatra, Alergolog

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz polecam kazdemu z malym dzieckiem fachowa pomoc i szybka diagnoza. Doktor godny zaufania szczerze polecam

dr Barbara Lorek

SPZOZ
Zalesicka 41
97-300 Piotrków Trybunalski

Na komisji z orzecznictwa dla dzieci niepełnosprawnych nie ma żadnej wiedzy na temat schorzeń każdego dziecka. Ponad połowa rodziców musi się odwoływać do Łodzi ze względu na nie przyznanie punktu 7, gdyż dziecko jest samodzielne we wszystkim. Ciekawe jakby się czuła pani doktor mając sama chore dziecko w domu i żyć za grosze.

Izabela Korzeniowska

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr hab. n. med. Marek Chalusiak

Neonatolog, Pediatra

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Ateba Med
Ul. Zjazdowa 12/2
Piotrków Trybunalski

Doktor nauk nie zjawił się w e-gabinecie, czyli podaje godziny w których w ogóle nie pracuje. Następnego dnia przysłał SMS. Skopiowałem więc informację z e-gabinetu, poinformowałem, że jestem na wakacjach i dokumentację na leki, który normalnie przepisuje lekarz rodzinny(!) mogę dosłać po wakacjach, a na ten czas mogę wysłać poprzednie recepty z e-pacjenta, które wysłałem, ale ostatecznie Kontakt się urwał i nie udało się nic załatwić.
Po wakacjach to ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Anna Przybył

Piotrków Trybunalski

Dwa razy byłam z dzieckiem u Pani Anny Przybył. Raz Pani doktor gdy sprawdzała gardło dziecku, a to zaczęło kaszleć, odwróciła się i przepisała antybiotyk bo stwierdziła zapalenie gardła - po przyjściu do domu obejrzałam buzię dziecka - buzia w aftach - całe szczęście nie podałam antybiotyku, pojechałam do innego lekarza i przepisano mi odpowiednie leki. Druga wizyta - stwierdzone lekkie przeziębienie - nie ma potrzeby antybiotyku - na drugi ...

lekarz Dorota Stankiewicz

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniała Pani doktor.Mila uprzejma troskliwa przede wszystkim ma wspaniałe podejście do pacjenta.Zawsze kieruje na badania jeśli coś budzi niepokój.Tlumaczy przebieg choroby.Jest lekarzem godnym zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Izabela Mękarska-Paradowska

darmed
Słowackiego 144 lok. 49
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam Panią dr. Jest zawsze miła i uśmiechnięta, poświęca czas pacjentom i rodzicom. Godna polecenia

Lidia Nowak

Przychodnia Okulistyczna
Krakowskie Przedmieście 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła pani doktor, super podejście do dziecka. Mój synek przerazliwie bał się lekarzy, jej pierwszej udalo się go przekonać by chociaż przez chwile przestał płakać na wizycie, Został jej pacjentem naturalnie. Teraz wizyty wyglądają zupelnie inaczej, nie ma płaczu , paniki u dziecka i stresu u nas. Szkoda tylko, ze nie myje rąk po kazdym pacjecie, to troche razi. No i zawsze jest antybiotyk i stos innych leków.
Opinia dodana przez: stokrotka81

dr Agnieszka Królikowska-Nowak

Piotrków Trybunalski

Bardzo słaby lekarz z wątpliwą wiedzą medyczną. Nie ma czasu dla pacjentów. Woli rozmowy z „panienkami” z recepcji. Zdecydowanie odradzam.

Pediatrzy w Piotrkowie Trybunalskim