Pediatra Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

Pracownia Protetyczno-Ortodontyczna
Jedności Narodowej 28
97-300 Piotrków Trybunalski

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko ...
Opinia dodana przez: Sylwia

Żeromskiego 25/27
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniała Pani doktor.Mila uprzejma troskliwa przede wszystkim ma wspaniałe podejście do pacjenta.Zawsze kieruje na badania jeśli coś budzi niepokój.Tlumaczy przebieg choroby.Jest lekarzem godnym zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

Ateba Med
Ul. Zjazdowa 12/2
Piotrków Trybunalski

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i ...

Przychodnia Okulistyczna
Krakowskie Przedmieście 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła pani doktor, super podejście do dziecka. Mój synek przerazliwie bał się lekarzy, jej pierwszej udalo się go przekonać by chociaż przez chwile przestał płakać na wizycie, Został jej pacjentem naturalnie. Teraz wizyty wyglądają zupelnie inaczej, nie ma płaczu , paniki u dziecka i stresu u nas. Szkoda tylko, ze nie myje rąk po kazdym pacjecie, to troche razi. No i zawsze jest antybiotyk i stos innych leków.
Opinia dodana przez: stokrotka81

Arc Med s.c.
Mieczysława Kobyłeckiego 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo dobry lekarz polecam kazdemu z malym dzieckiem fachowa pomoc i szybka diagnoza. Doktor godny zaufania szczerze polecam

SPZOZ
Zalesicka 41
97-300 Piotrków Trybunalski

Wspaniała lekarka, ciepła, serdeczna i najważniejsze kompetentna. Już z drugim dzieckiem do niej chodzę, państwowo i zawsze jest ok.

Piotrków Trybunalski

Bardzo słaby lekarz z wątpliwą wiedzą medyczną. Nie ma czasu dla pacjentów. Woli rozmowy z „panienkami” z recepcji. Zdecydowanie odradzam.

Piotrków Trybunalski

Dwa razy byłam z dzieckiem u Pani Anny Przybył. Raz Pani doktor gdy sprawdzała gardło dziecku, a to zaczęło kaszleć, odwróciła się i przepisała antybiotyk bo stwierdziła zapalenie gardła - po przyjściu do domu obejrzałam buzię dziecka - buzia w aftach - całe szczęście nie podałam antybiotyku, pojechałam do innego lekarza i przepisano mi odpowiednie leki. Druga wizyta - stwierdzone lekkie przeziębienie - nie ma potrzeby antybiotyku - na drugi ...

medyk
Daniłowskiego 4b lok. 4
97-300 Piotrków Trybunalski

Nie polecam pani doktor, corke po urodzeniu wypisala z zoltaczka, nie zalecila badan kontrolnych po wyjsciu ze szpitala i po dwoch dniach pobytu w domu znow trafilysmy do szpitala!
Opinia dodana przez: K

Pediatrzy w Piotrkowie Trybunalskim