dr Barbara Lorek

Na komisji z orzecznictwa dla dzieci niepełnosprawnych nie ma żadnej wiedzy na temat schorzeń każdego dziecka. Ponad połowa rodziców musi się odwoływać do Łodzi ze względu na nie przyznanie punktu 7, gdyż dziecko jest samodzielne we wszystkim. Ciekawe jakby się czuła pani doktor mając sama chore dziecko w domu i żyć za grosze.

Zgodzę się, że Pani doktor sympatyczna, ale słaba. Postawiła mojej córce złą diagnozę, z lekarstwami nigdy nie trafiała, a nwet pogorszyła sytuację jedną maścią robioną wg. jej zlecenia. Nie polecam.

miła. ma dobry kontakt z dziećmi. ale mało czasu poświęca małym pacjentom

miła. ma dobry kontakt z dziećmi. ale mało czasu poświęca małym pacjentom

Wspaniała lekarka, ciepła, serdeczna i najważniejsze kompetentna. Już z drugim dzieckiem do niej chodzę, państwowo i zawsze jest ok.

Poza tym że faktycznie lekarka jest bardzo miła to niestety jej diagnoza nigdy nie była trafiona. Mojego dziecka nigdy nie wyleczyła tak jak należy zawsze się ciągnęło tygodniami.Nie polecam.

Świetny lekarz i specjalista. Bardzo pomogła naszej córeczce i profesjonalnie zajęła się jej przypadkiem. Polecam...

nasze dziecko nigdy nie zostało do końca wyleczone. Wiedza lekarza fatalna!

nasze dziecko nigdy nie zostało do końca wyleczone. Wiedza lekarza fatalna!

Zdecydowanie polecam. Rewelacyjna Pani Doktor. Dużo uwagi poświęca dzieciom i chorobą. Bardzo wyrozumiała i kompetentna.

Przemiła i kompetentna Pani Doktor, poświęca duzo czasu na wnikliwe badanie dziecka i tłumaczy rodzicom rodzaj schorzenia.

Bradzo miła i ciepła dla dzieci, wyrozumiała dla rodziców

Bradzo miła i ciepła dla dzieci, wyrozumiała dla rodziców