lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

Wspaniała lekarka!! Wyśmienity fachowiec podchodzący do swojej pracy z ogromna pasja i wielka wiedzą. Sprawdza się zawsze wtedy gdy sa poważne choroby i problemy które inni lekarze zbagatelizowali. Wyciagła moje dziecko z wielu poważnych chorób. Poleciłam jej usługi bardzo wielu osobom i wszyscy byli zadowolenie. dzieci ja uwielbiaja. Dla mnie jest to najlepszy lekarz w Tychach!!!

PANI DOKTRO ZOSTALA NAM POLECONA JAKO WSPANIALY PEDIATRA I ARELGOLOG, ALE NAS CHYABA JEDNAK NIE PRZEKONALA. DOBRA RZECZ, KTORA PANI KAZE PROWADZIC TZW. ZESZYT Z OPISEM WSZELKICH ZMIAN CHOROBOWYCH U DZIECKA.

U Pani Doktor byliśmy już z naszym synkiem dwukrotnie, a od wielu lat leczy się u niej mój bliski krewny. Ma wspaniae podejście do dzieci. Jako jedyna zauważyla u naszego synka rzeczy, których nie zauważyli inni pediatrzy. Jestem bardzo zadowolona.

Znakomita lekarka. Nie wciska dziecku sterydow, prawidlowo stawia diagnoze i poswieca malemu pacjentowi duzo czasu. Polecam.

Polecam gorąco ponieważ dawno już nie trafiłam z dzieckiem do takiego specjalisty

Byłam bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Różyckiej,i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała lekarza tej specjalizacji to na pewno będzie właśnie to ta Pani.Polecam!!!!

Wlaściwa diagnoza pozwoliła na szybkie wyzdrowienie mego dziecka

Wlaściwa diagnoza pozwoliła na szybkie wyzdrowienie mego dziecka

Jestem zadowolony z wizyty. Przepisane lekarstwa oraz zapisany plan leczenia przyniósł skutek i młody jest już zdrowy.

Nigdy więcej tego lekarza nie chcę widzieć. Wizyta prywatna ale ważenie na publicznej wadze w szpitalu. Dodam, że nieudolne jak i mierzenie. W rezultacie wprowadzone pochopnie dokarmianie mlekiem modyfikowanym i zaburzona laktacja.